20 Mayıs 2022

Yılbaşında kime ne hediye almalı

0 0
3 min read
Yılbaşında kime ne hediye alacağınıza hala karar vermediniz mi? Size yardımcı olabilmek için sevgilinize, yakın arkadaşınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediye seçeneklerini derledik.<br />
0 0

Hediye almak ya da vermek her insanı mutlu eder. Bunun için illa özel günleri beklemeye gerek yoktur aslında ama ne yalan söyleyelim o günlerde de bir beklenti içinde olmuyor değil insan.

Siz de 2015’i karşılayacağınız o harika gecede sevdiklerinize ne hediye alacağınıza hala karar veremeyenlerdenseniz bu öneriler size yardımcı olacak.

İşte yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler’

Sevgiliye…

Hediye alacağınız kişi ne kadar sevgiliniz de olsa, onu çok iyi tanısanız bile, erkeklere hediye almak her zaman çok zor olmuştur. Erkek arkadaşınıza klas bir kol saati, teknolojiyle yakından ilgileniyorsa uzaktan kumanda edilen bir helikopter ya da üzerinde komik, eğlenceli sözler yazan çeşitli sevgili tişörtleri hediye edebilirsiniz.

Belki de bu saydıklarımızı daha önce almışsınızdır. Bu sefer vereceğiniz hediye farklı olsun istiyorsanız size güzel bir önerimiz var’ Mozaik resim!

Sevgilinizle birlikte olduğunuz yüzlerce fotoğrafın en sevdiğiniz resminizi oluşturduğunu düşünsenize. Ve bunu gördüğünde sevgilinizin yüzündeki o ifadeyi… Paha biçilemez değil mi?  

En yakın kız arkadaşa…

En yakın kız arkadaşınıza hediye almak kadar kolay bir şey yoktur aslına bakarsanız. Bu yılbaşında ona son günlerde çok istediği bir şeyi, yılbaşını anlatan eğlenceli takı ya da aksesuarları, pofuduk yılbaşı terlikleri, yılbaşı temalı bardak kupaları ya da ev aksesuarları, yeni yılı kutlayan pofuduk ayıcık, kırmızı bir ruj hediye edebilirsiniz.

Ve tabii ki bir gelenek haline gelmiş kırmızı bir iç çamaşırı hediye etmeden de olmaz…

Aileye…

Anne ve babanız adına yılbaşında özel bir yere rezervasyon yaptırarak onları çok mutlu edebilirsiniz. Annenizin ev dekorasyonunda kullanabileceği kırmızı renginin hakim olduğu bir ev aksesuarı, babanıza alacağınız bir noel baba kostümü onun çok hoşuna gidebilir. Babanızın en çok sevineceği hediyelerden biri de kol düğmesi olabilir, ne dersiniz?

Aslında onları mutlu etmek için illa hediye almanıza gerek yok. Onları arayıp yanlarında olmanız yeterince mutlu olmalarını sağlayacaktır zaten…

İş arkadaşlarına…

Patronunuzla konuşup onun Ocak ayı zammı haricinde bir zam almasını sağlayabilseydiniz, tabii ki onun için en güzel hediye bu olabilirdi. Ama sakın denemeyin, öyle bir patron yok. Bir de kendiniz dururken niye onun yerine zam isteyesiniz ki, değil mi? 

Şaka bir yana iş arkadaşına hediye almak da zor seçenekler arasındadır. İş arkadaşınız erkekse kravat, kadınsa hoş bir takı olabilir belki. Ofiste kullanabileceği kupa bardak alıp içini çikolata ve şekerlerle doldurabilirsiniz. Ofis arkadaşlarınızla birlikte çekindiğiniz bir fotoğrafı çerçevelettirip hediye edebilirsiniz. Ya da tuttuğu takıma ait lisanslı bir ürün hediye edebilirsiniz.
Kadinvekadin.net özel haberidir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın