17 Ocak 2022

Reklam – Sponsorluk

[tabs tab1=”Reklam / Sponsorluk Formu” tab2=”Reklam Formatları” tab3=”Referanslar”][tab id=1]Banner,Sponsorluk,Mobil,Video,reach media ve özel projeleriniz dahil tüm dijital formatta her türlü demografik, kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlarınızı vermek için aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  [/tab][tab id=2]

  Özel reklam alanlarımız mevcuttur. Detaylar için iletişime geçiniz

  Orta Boy Dikdörtgen (300 x 250)

  Büyük Dikdörtgen (336 x 280)

  Leaderboard (728 x 90)

  Tam boyutta görüntüleyin

  Geniş Dikey (160 x 600)

  Büyük leaderboard (970 x 90)

  Tam boyutta görüntüleyin

  Banner (468 x 60)

  Tam boyutta görüntüleyin

  Dikey (120 x 600)

  Büyük Dikey (300 x 600)

  Kare (250 x 250)

  Küçük Kare (200 x 200)

  [/tab][tab id=3]

  Günümüzde reklam;” genellikle bir bedel karşılığında, kimliği belirli sponsor tarafından, çeşitli iletişim araç ve yöntemleriyle gerçekleştirilen, ürün, hizmet ve fikirleri tutundurmaya yönelik, önceden planlanan ve kişisel olmayan iletişim” olarak tanımlanmaktadır.

  Reklam amaçları; bilgilendirmek, ikna etmek ve hatırlatmak olabilir. Başarılı bir reklam kampanyası için amaçların doğru ve açık biçimde ortaya konması gerekir. Bir reklam kampanyasının amacı, çoğu kez bir slogan veya bir tema altında gizlidir. Bir reklam kampanyası, işletmenin belirli bir zaman diliminde gerçekleştirmeyi hedeflediği reklam çabalarının bütünü olarak tanımlanabilir.

  Reklam Stratejisi; hedef kitle, ürün avantajı, reklamın amacı, ürün üstünlüğünün nedenleri, ürünün kişiliği ve satış teması dikkate alınarak oluşturulmalıdır.

  Kadinca.net üzerinden ve Ajanslar aracılığı ile reklam veren firmalardan bazıları

  http://www.kadinca.net/wp-content/uploads/limango.jpg
  http://www.kadinca.net/wp-content/uploads/trendyol.jpg http://www.kadinca.net/wp-content/uploads/markafoni.jpg http://www.kadinca.net/wp-content/uploads/morhipo.jpg
  [/tab][/tabs]

  Bir cevap yazın