Reklam – Sponsorluk

Banner,Sponsorluk,Mobil,Video,reach media ve özel projeleriniz dahil tüm dijital formatta her türlü demografik, kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlarınızı vermek için aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

İletiniz

Özel reklam alanlarımız mevcuttur. Detaylar için iletişime geçiniz

Orta Boy Dikdörtgen (300 x 250)

Büyük Dikdörtgen (336 x 280)

Leaderboard (728 x 90)

Tam boyutta görüntüleyin

Geniş Dikey (160 x 600)

Büyük leaderboard (970 x 90)

Tam boyutta görüntüleyin

Banner (468 x 60)

Tam boyutta görüntüleyin

Dikey (120 x 600)

Büyük Dikey (300 x 600)

Kare (250 x 250)

Küçük Kare (200 x 200)

Günümüzde reklam;” genellikle bir bedel karşılığında, kimliği belirli sponsor tarafından, çeşitli iletişim araç ve yöntemleriyle gerçekleştirilen, ürün, hizmet ve fikirleri tutundurmaya yönelik, önceden planlanan ve kişisel olmayan iletişim” olarak tanımlanmaktadır.

Reklam amaçları; bilgilendirmek, ikna etmek ve hatırlatmak olabilir. Başarılı bir reklam kampanyası için amaçların doğru ve açık biçimde ortaya konması gerekir. Bir reklam kampanyasının amacı, çoğu kez bir slogan veya bir tema altında gizlidir. Bir reklam kampanyası, işletmenin belirli bir zaman diliminde gerçekleştirmeyi hedeflediği reklam çabalarının bütünü olarak tanımlanabilir.

Reklam Stratejisi; hedef kitle, ürün avantajı, reklamın amacı, ürün üstünlüğünün nedenleri, ürünün kişiliği ve satış teması dikkate alınarak oluşturulmalıdır.

Kadinca.net üzerinden ve Ajanslar aracılığı ile reklam veren firmalardan bazıları

https://www.kadinca.net/wp-content/uploads/limango.jpg
https://www.kadinca.net/wp-content/uploads/trendyol.jpg https://www.kadinca.net/wp-content/uploads/markafoni.jpg https://www.kadinca.net/wp-content/uploads/morhipo.jpg