user
4 Temmuz Pazartesi 2022 günlük burç yorumları

Sıradaki içerik:

4 Temmuz Pazartesi 2022 günlük burç yorumları

e
sv

5 Temmuz Salı 2022 günlük burç yorumları

5 Temmuz günlük burç yorumları; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunu 5 Temmuz 2022 salı günlük burç yorumlarında neler bekliyor?
5 Temmuz Salı 2022 Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bir konuyu kesinlikle aklınızdan çıkarmayın: Sevdiğiniz kişi de bir insandır ve onun da her canlı gibi hatalar yapma hakkı vardır. Böyle anlarda, onun onurunu kırmanın ne kadar kötü bir davranış şekli olduğunu unutmayın.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çok yoğun da olsanız, eğlence yerlerini, yeme ve içmeleri ihmal etmiyorsunuz. Her şeyi zamanında bırakmalısınız. Sanki, günlerin sonu gelmiş gibi eğlence saatlerinizin, dinlenme zamanlarını almasına da izin veriyorsunuz.
5 Temmuz Salı 2022 Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaşınızın başarısını gördüğünüz halde, coşkuyla tebrik etmiyorsunuz. Siz duygulara değil akılcılığa önem veren birisiniz. Çevrenizdeki yanlışları gördüğünüzde eleştiriyorsanız; olumlu işleri de alkışlayabilmelisiniz.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Sevme ve sevilme gereksinimi sizi rahat bırakmıyor. Fakat, kusur arama huyunuz ve zor beğenmeniz nedeniyle de her an huzursuzluk çıkarıyorsunuz. Kronik hastalığı olan bir tanıdığınıza karşı olan ilginiz onu mutlu ediyor.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamın tüm yönlerinde olduğu gibi iş ortamınızdan da zevk alabilmeniz için, çalışma yerinizin düzenli ve kullandığınız eşyaların da uyumlu olması gerekiyor. Ucuz değerlere önem veren kişilere bu yapınız ters geliyor olabilir.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Gittiğiniz eğlence yerinde ortam kalabalıklaşıp, gürültü artınca, sevdiğiniz kişiyle bir kenara çekilip olanları izliyorsunuz. Tarafsız bir şekilde insanları incelerken, eleştirel bir gözle bakmazsanız iyi olur.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kaba davranışı olan arkadaşlarınızın hareketlerini mizahi yönden ele alsanız da, sinirleriniz bozulabiliyor. Kendinizi huzursuz etmemek için bu tür kişilerle bir arada olmamaya çalışmalısınız.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Keskin zekanızın yardımıyla gizli olan şeyleri ortaya çıkarmada üstünüze yok. Daha sonra da olayı büyütmeyin. Tespit ettiğiniz konuyla ilgili olarak, almanız gereken bir önlem varsa, hiç kimsenin haberi olmadan gerekeni yapın.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Olayları büyütmeyi seviyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin en masum davranışlarından anlam çıkartıyor, olmayacak tepkiler veriyorsunuz. Adeta, ona karşı bahaneler arıyorsunuz; onunla sorun yaşamak size zevk veriyor gibi.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Size karşı sert tavırlarda bulunan kişilere karşı kinci davranışınızı her ortamda gösteriyorsunuz. Bazen zorlama pahasına gizlemeye ve bastırmaya çalıştığınız bu duygularınız, sizi yorgun düşürüyor, huzursuz oluyorsunuz.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi büyük bir neşe, özgürlük havasında buluyorsunuz. Takıntı düzeyinde kafanıza taktığınız ve aslında bir önem arz etmeyen konular, bir anda yaşamınızı kaplıyor, yıpranıyorsunuz.
5 Temmuz Salı 2022 Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiğiniz insanın karşısında her zaman belli bir seviyeyi tutturmak için, temkinli davranışlar içindesiniz. Oysa, yaşamınızı paylaştığınız insana karşı bu kadar kontrollü davranmanız, gerçekten anlamsız. Daha içten olun.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.