user
7 Temmuz Perşembe 2022 günlük burç yorumları

Sıradaki içerik:

7 Temmuz Perşembe 2022 günlük burç yorumları

e
sv

8 Temmuz Cuma 2022 günlük burç yorumları

8 Temmuz günlük burç yorumları; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunu 8 Temmuz 2022 cuma günlük burç yorumlarında neler bekliyor?
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Düşüncelerinizi savunduğunuz müddetçe sonuca varamazsınız. Hatalarınızı kabul etmek zorundasınız.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızın önemli olduğunu zannederek, hata üstüne hata yapıyorsunuz. Karşınızdakine hak tanımalısınız. Partnerinizle takışmayın. Nasıl olsa sonunda o haklı çıkıyor. İçsel çatışmalarınız yüzünden, ilişkiniz tehlikeye giriyor.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Problemlerinizi gözünüzde fazla büyütüyor ve kendinizi üzüyorsunuz. Her şeyi zamana bırakmalısınız. Geçmişinizle ilgili olaylarda siz haksız idiniz. Bunu şimdi daha iyi anlayabiliyor, olaylara daha farklı bakıyorsunuz.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşantınızda farklı değerler peşinde koşmanızın mükafatını görüyorsunuz. Sınırlarınızı aşmalısınız. Sorularınızın cevabını, partnerinize sormadan çözümleyemezsiniz. Karşılıklı her şeyi konuşarak açıklığa kavuşturacaksınız.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Sıra dışı işler için yaratılmışsınız. Fırsatları iyi bir şekilde değerlendirdiğiniz zaman başarı sizin olacak. Sevdiğiniz kişi ile çatışma içinde olmanız sizin hatanız. İsteklerinizde ısrar etmeniz, tartışmaya yol açıyor.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Son günlerde fazla asabi olmanız çevreniz tarafından hiç de hoş karşılanmıyor. Bugün daha dikkatli olmalısınız. Duygularınızı ifade ederken titiz davranıyor ve karşınızdaki kişi tarafından yanlış algılanıyorsunuz.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Oldukça hassas bir gündesiniz. Çevrenizden fazlaca etkileniyor, size söylenen her sözün etkisinde kalıyorsunuz.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Mantığınız bugün işe yaramayabilir. Olayların detayına inmemeli, kendinize bir program seçmelisiniz. Duygularınızı ifade ederken sabit düşüncelerden uzak kalmalısınız. Bugün hata yapmaya açıksınız. Çok dikkatli olmalısınız.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor. Daha fazla zafere ihtiyacınız var. Nedensiz öfkelerinizin sebebi içsel sıkıntınız. Kendinizi ifade edemediğiniz zaman kaprisli oluyorsunuz. Bugün gerginsiniz.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Birbirinize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç sizin lehinize gelişecek…
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları önemsemelisiniz. Kendi bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Yaşadığınız her duygunun farklı bir anlamı olduğu muhakkak. Eski hatalarınızı düşünmelisiniz. Cilt sorunlarınız olabilir.
8 Temmuz Cuma 2022 Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İşlerinizi başkalarına emanet ettiğiniz zaman problemler çıkıyor. Çevrenize fazla güvenmemelisiniz. İlişkilerinizde karşı taraftan çok şey bekliyorsunuz. Oysa onun yapabileceği fazla bir şeyi yok. Fazla tepkilisiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.