user
Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Sıradaki içerik:

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

e
sv

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe işlemi söz konusu olduğunda kullanılabilecek birçok farklı seçenek vardır. Özellikle harika bir görselliğin ortaya çıkması konusunda etkili olan ameliyatsız yüz germe işlemi; cildi sıkılaştırmak ve kolajen üretimini artırmak için radyofrekans dalgaları kullanılarak yapılır. Bu işlem sonucunda, herhangi bir risk almadan; çok daha başarılı bir şekilde yüz bölgesinde estetik bir görselliğin ortaya çıkması da mümkün olur.

Ameliyatsız bir yüz germe, cildinizin derin katmanlarını hedefleyerek ve onları ısıtarak cildinizi büzüp sıkılaştırarak çalışır, bu da size daha genç görünen bir cilt verir. Ayrıca daha sıkı görünen bir cilt sağlamak ve yüzünüzdeki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak için kolajen üretimini uyarır. Bundan dolayıdır ki başarılı bir şekilde yüz bölgesinde estetik bir görselliğin ortaya çıkmasını her zaman mümkün kılar. Bu tarz işlemlerin profesyoneller tarafından yapılması her zaman önerilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Durumlarda Uygulanır?

Yaşlanma veya kilo verme ya da alma sorunları nedeniyle nasıl göründüğünüzden memnun değilseniz, ameliyatsız yüz germe, güven seviyenizi artırmanıza ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama yüzünüz gibi vücudunuzun diğer bölgeleri için de kullanılabilir. Dolayısıyla ameliyatsız yüz germenin geniş kapsamlı bir uygulama alanına sahip olduğu bilinmektedir.

Ameliyatsız yüz germe, daha genç ve daha taze görünmenize yardımcı olabilecek kozmetik bir işlemdir. Bu işlem, gevşek cildi sıkılaştırmak ve ince çizgileri düzeltmek için ileri teknoloji kullanır.  Üstelik ameliyata gerek kalmadan size daha genç bir görünüm kazandırır. Bu durumun doğal sonucu olarak ameliyatsız yüz germe işleminin son zamanlarda yoğun bir düzeyde talep gördüğünü ifade edebiliriz.

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Etkiyi Ortaya Koyar?

Ameliyatsız yüz germe, boynunuzdaki gevşek cildi ve ağzınızın, yanaklarınızın veya çenenizin etrafındaki üst göğüs bölgesini sıkılaştırır. Ayrıca bu işlem kırışıklıkları azaltmak; çene altındaki fazla yağ birikintilerini çıkarılmasında da etkilidir. Bununla birlikte sarkık gıdıların görünümünü iyileştirmek; içi boş yanak görünümünü iyileştirmek için de bu teknik başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe, kesinti veya iyileşme süresi olmadan önemli sonuçlar sağlar. Çünkü bu işlem, yüzünüzdeki cildi kaldıran ve sıkılaştıran invaziv olmayan bir işlemdir. Cildinizin altındaki kas ve deri katmanlarını ısıtmak için radyofrekans kullanarak çalışır, kasılıp sıkılaşmalarına neden olur. Bu, genel görünümünüzü değiştirerek daha genç ve tonda bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.