user
Saç Dökülmesi Genetik Kaderiniz Değildir

Sıradaki içerik:

Saç Dökülmesi Genetik Kaderiniz Değildir

e
sv

Ankara Dermapen

Cilt sağlığını etkileyen birçok etken nedeni ile cildinizde yıpranmalar lekelenme ve cilt sorunları ortaya çıkabilir. Sağlıklı cilde sahip olmak için teknolojik imkanlardan da yararlanmak gerekmektedir.

Cildinizde oluşan leke, siyah nokta ve cilt sorunları için destekleyici olarak ankara dermapen yöntemlerinin kullanılması ile cilt sorunlarınızdan kurtulmanız mümkün sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Dermapen Nedir? İşe Yarar?

Ciltte epidermis tabakasının yenilenmesi dermapen uygulama yöntemleri sayesinde giderilmektedir. Yenilenen cildin kırışıklık, sivilce ve yara izleri gibi olumsuz cilt sorunları için çeşitli uyaranlar ciltte uygulanarak bu sorunların giderilmesi için yapılan işlemler ile giderilmektedir.

Sağlıklı cilt kazanmak ve daha güzel bir cilt kazandırmak için dermapen uygulamasından yararlanılmaktadır.

Dermapen Nasıl Uygulanır?

Mikro iğnelerin kullanılması ile sorunlu olan cilt incelenerek dermatolog tarafından incelenerek hijyenik bir ortamda anestezik kremlerin kullanılması ile ciltte ağrı olmaması için uyuşması beklenir

Mikro iğneleme yönteminin hedef aldığı cilt problemlerine sahip bireyler öncelikle alanında uzman bir dermatolog hekim tarafından detaylı şekilde muayene edilir. Mikro iğneler kusur olan bölgelerde gezdirilerek hasarlı bölgelere uyarılar gönderilir.

Bu sayede uyarılan bölgelerde hücre yenilenmesi gerçekleşir. işlem sonrasında uyarılan cilde peptidler ve büyüme faktörleri vitaminli kremler serum ve antioksidanlar uygulanarak cildin desteklenmesi sağlanır. Bu maddeler hücrelere direkt olarak etki ederek ciltte yenilenme sağlamaktadır.

Kimlere Dermapen Uygulanmalı?

Tüm cilt için oldukça etkin olan tedavide ankara dermapen yaşlanmaya neden olan cildin uyarılmasında ve esnekliğini kaybetmiş ciltte ortaya çıkan sorunların giderilmesi için uyguladığı yöntem sayesinde tercih ettiği dermapen yönteminin uygulayarak cilde güzellik kazandırmaktadır.

Dermapen Kimlere Uygulanır?

Dermapen tedavisi tüm ciltte uygulanan etkin bir tedavi olduğundan yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar, leke, cilt çatlakları, cansız bir cilt ve esnekliğini yitirmiş cilt tedavilerinde uygulanan yöntem olarak kullanılmaktadır. Hastanın genel durumu değerlendirilerek seans sayısında karar verilebilir. Bu tedavide yüzün hassas bölgeleri olan dudak kenarları, göz çevresi, gibi uygulanacak alanlarda uygulamalar daha uzun seansta olabilir.

Ortalama seans süresi 2 ila 6 seans aralığında olsa da cilt problemine göre seans sayısı dermatollg tarafından artırılabilir. Uygulama sonrasında güneş kremleri ve koruyucuların kullanılması oldukça önemlidir. Hem güneşe çıkarken hem de evde koruyucu kullanmak cildin korunması için seans sonrası oldukça önemlidir.

Rhea Güzellik

Güzel bir cilt için uygulanan rhea güzellik ile ciltte soğuk lipofiz, lazer epilasyon, altın iğne ve gibi uygulanan işlemler ankara rhea güzellik tarafından yapılmaktadır. Tüm cilt tedavilerinizde uygun tedavi dermapen yöntemi ile daha yeni bir cilt ve kusursuz güzellik sağlamak ve teknolojik desteklerden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Kaynak: https://rheaguzellik.com/dermapen/

 

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.