user
Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

Sıradaki içerik:

Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

e
sv

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Özel günler yaklaştığında akıllara gelen ilk soru sizde de “ne hediye alacağım” olmuyor mu? Bir de bu özel gün babalar günüyse o zaman daha detaylı düşünmeler ve hediye araştırmalar başlıyor. Özellikle konumuz baba olunca, babam ne sever, neye ihtiyacı var ona ne almalıyım gibi sorular da beraberinde geliyor. Özel günlerde sevdiklerimizi aldığımız hediyeler ile çok mutlu etmek bir yandan da ihtiyacı olan bir şeyi ona vermek isteyebiliyoruz. Eğer aklınızda çok fazla seçenek yoksa, yazımızdan sonra hemen alışveriş sitelerine girmeye başlayabilirsiniz. Kağıt kalemleriniz ya da ss tuşunuz hazırsa birbirinden farklı babalar günü hediye önerilerine başlayalım.
Babalar Günü Hediye Fikirleri: En Yaratıcı Öneriler -1 – Saç Bakım Güzellik
Babalar gününde ne hediye alınır?

Öncelikle babanızın neyi sevdiğini düşünmekle işe başlayabilirsiniz. Hatta sizin için kolay olacaksa, bunu kategorilere ayırdığınız bir tablo da hazırlayabilirsiniz. Bir kağıdı birkaç eşit parçaya bölün ve üzerine babanızın ilgi alanlarını yazmaya başlayın. Örneğin balık tutmayı sever, kitap okumaktan hoşlanır, tam bir işkoliktir gibi babanızı tanımlayacak cümleler ile bu kağıdı doldurun. Hemen karşısına ise babalar günü hediye önerileri yazmaya başlayabilirsiniz. Balık tutmaktan hoşlanır, yeni bir olta takımı gibi. Tabii bir de hepsinden önce bütçenizi netleştirmeyi unutmayın. Bu da seçeneklerinizi daa sınırlandırarak işleri kolaylaştıracaktır. Biz zaten bu yazımızda babanızın ilgi alanlarına yönelik birçok babalar günü hediye seçenekleri söyleyeceğiz. İlgi alanına karşılık gelen önerimizi ekleyerek bu işi kolaylaştırabilirsiniz. Hadi başlayalım.
Babalar günü için bakım seti hediye fikirleri

Babalar günü ne hediye alınır diye sorduğunuzda oldukça klasik hale gelmiş ama her zaman çok sevilen bakım setlerine ne dersiniz? Bir erkeğe alınabilecek hediyelerden en güzeli ona özel bir set hazırlamaktan geçiyor. Bu set içine dilerseniz tıraş malzemeler ekleyebilir dilerseniz parfüm deodorant gibi seçenekler tercih edebilirsiniz. Tabii bunun yanında bir cilt bakım seti de babanız için harika bir hediye olabilir. Onun cilt tipine uygun seçtiğiniz bakım ürünlerini şık bir kutuya koyarak bir hediye de hazırlayabilirsiniz.
Babalar günü için teknolojik hediye fikirleri

Eğer babalar günü hediyesi için ayırdığını bütçe yüksek bir miktarda ise, babanız da teknolojiye düşkünse, teknolojik ürünlere bakmaya başlayabilirsiniz. Müzik dinlemeyi seven bir babanız varsa ona şık bir kulaklık hediye edebilirsiniz. Oyun düşkünü babalar için yeni bir oyun, konsol gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.
Modayı takip eden babalara özel hediye fikirleri

Bir diğer klasik fakat her zaman sevilen hediye seçeneği de şüphesiz kıyafetler. Hazır yaz gelmişken yeni bir mayo ve terliğe ne dersiniz? Babanızın günlük stiline uygun gömlek, pantolon, şort, tişört gibi seçenekler de aklınızın bir köşesinde olsun. Ayrıca babanızın ihtiyaçlarını da gözlemleyebilirsiniz. Belki de birkaç gün önce yeni bir gömleğe ihtiyacı olduğunu söylemiştir. Biraz gözlem ile ona severek kullanacağı parçalar hediye edebilirsiniz. Eğer babanız zor beğenen biri ise, en sevdiği mağazadan hediye çeki almayı da düşünebilirsiniz.
Doğa sever babalara özel hediye fikirleri

Sık sık kamp yapan, doğa yürüyüşlerini ve seyahat etmeyi seven babalara özel de birçok hediye önerisi mevcut. Öncelikle babanızın seyahat sevgisinin türünü belirleyin. Eğer kamp yapmaktan hoşlanıyorsa ona birkaç kamp ekipmanı alabilirsiniz. Termos, kupa, yemek seti gibi seçenekler çok hoşuna gidecektir. Bunun dışında sık sık seyahat yapan babanız için bir bavul ya da seyahat çantası almayı da düşünebilirsiniz. Tabii bunların yanında yürüyüş ayakkabıları, seyahat boy bakım ürünleri gibi seçenekler de oldukça özel düşünülmüş babalar günü hediye fikirleri arasında.
İşkolik babalara hediye fikirleri

Eğer işkolik bir babanız varsa ona ajanda, defter, kalem gibi hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Bu babanızın oldukça hoşuna gidecek babalar günü hediye fikirleri arasında. Biraz özelleştirmek için isim ve soy isim yazan birkaç seçeneğe göz atmayı unutmayın. Ayrıca kitap kurdu bir babaya sahipseniz seçenekleriniz arasında mutlaka kitaplar da olmalı. Klasik kitap serileri, klasik kitaplardan babanızın okumadığı ya da çok sevdiği seçeneklerin yeni baskıları gibi hediyeler de babanızı çok mutlu edebilir. Bu konuda biraz daha detay için Klasik Kitap Önerisi yazımıza göz atabilirsiniz.
Babalar Günü Hediye Fikirleri: En Yaratıcı Öneriler -3 – Saç Bakım Güzellik
İlk babalar günü hediyesi ne olabilir?

Tabii bir de eğer hediye alacağınız kişinin ilk babalar günüyse, bu işi biraz daha özelleştirmek isteyebilirsiniz. Eğer babalar günü hediyesi alacağınız kişi eşiniz ise, birkaç romantik hediye fikri ile onu duygulandırabilirsiniz. Eğer ilk babalar günü hediyesi alacağınız kişi bir yakınınız, oğlunuz ya da kardeşiniz ise, yine birkaç önerimiz olacak. Yazımızı okumaya devam edin.
Fotoğraf albümü

İlk akla gelen özel hediye seçeneklerinden olan fotoğraf albümü ilk babalar günü hediyesi olarak oldukça duygusal ve romantik hediye seçenekleri arasında geliyor. Bu hediyeyi eşinize hamileliğinizde ya da doğumdan sonra ilk babalar günü için verebilirsiniz.

Eğer henüz bebeğiniz dünyaya gelmediyse, bir fotoğraf albümü yerine şık bir defter satın alın. Defterin ilk sayfasına bebeğinizin ilk ultrason fotoğrafını yapıştırabilirsiniz. Ardından sayfalara birkaç anı ekleyebilir ya da aileniz ile hayalini kurduğunuz şeyleri yazabilirsiniz. Bu albüm baba adayını çok sevindirecektir.

Eğer bebeğiniz doğduysa, bu anıları fotoğraflar ile taçlandırmayı deneyin. Yine albümün girişi ultrason fotoğrafı ile başlayabilir. Ardından bebeğinizin fotoğraflarını birkaç cümle ile taçlandırarak ekleyin ve harika bir hediye hazırlayın.
Bebek- baba kombinleri

Bebekleri ile aynı giyinen anne babalar çok tatlı değil mi? Siz de babalar günü hediyenizi böyle bir seçenek ile oluşturabilirsiniz. Yeni doğmuş bebeğiniz ile aynı tişörtü satın alabilir. Eğer hediye alacağınız baba bir futbol fanatiği ise hem bebeğe hem babaya bir forma alabilirsiniz.

Eğer eşinizin ilk babalar günü hediyesini seçecekseniz, bebeğinizin birkaç sene içinde giyeceği bir ayakkabıyı alabilirsiniz. İlk adımlarını atarken babası ile aynı ayakkabının ayağında olması babaya oldukça duygusal gelecektir.
Babalar Günü Hediye Fikirleri: En Yaratıcı Öneriler -5 – Saç Bakım Güzellik
Babalar gününde hediyemi nasıl anlamlı kılabilirim?

Babalar günü hediyenizi seçtiniz. Onu biraz daha anlamlı kılmak istemez misiniz? Hediyenize güzel bir not iliştirmek, güzel bir hediye paketi yapmak belki de onu veriş şekliniz bile hediyenizi anlamlı kılacaktır.

Babalar günü hediye paketi yapımı deyince, aldığınız hediyeyi aldığınız mağazadan paketlemek yerine kendi paketinizi yapmayı deneyin. Bunun için birçok seçeneği bulunan hediye paketlerinden hediye aldığınız kişinin hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir seçenek seçin ve kendiniz paketleyin. Üzerine ipler ya da kurdeleler bağlayabilir, süsler iliştirebilirsiniz. Paketin en üstüne de onu ne kadar sevdiğinize dair küçük bir not eklemeyi de unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.