user
Vanessa Kirby Parfüm Devinin Marka Yüzü Oldu

Sıradaki içerik:

Vanessa Kirby Parfüm Devinin Marka Yüzü Oldu

e
sv

Beli İnce Gösteren Etek Modelleri

Belinizi olduğundan daha ince ve kibar göstermek için bazı modelleri bir araya getirdik. Özellikle son zamanlarda eteklerin daha çok ön planda olduğu sezonun gözde eteklerinden olan ‘A’ modellerine dolabınızda yer verebilirsiniz!

Belinizi çeşitli estetik operasyonlarla inceltmek yerine göz illüzyonu dediğimiz doğru kıyafet seçimleriyle belinizi olduğundan daha ince göstermeniz mümkün!Kıyafetlerle ince görünmek yaygın olarak bilinen hilelerden biridir.

Ancak her ne kadar bunu biliyor olsak da kendi vücudumuzu yeteri kadar tanımadığımız için ince görünmek isterken bazı kıyafetlerin hüsranına uğratabiliyor. Ancak Her vücut tipinin belini ince gösterecek kıyafetlerden biri de eteklerdir.

Beli ince gösteren etek modellerini sizler için araştırdık ve ‘A’ şekli denilen etek modellerini sizler için bir araya getirdik.Özellikle belinizi saran, pileli, fırfırlı düz etekler beli olduğundan daha ince gösteriyor. Özellikle bu tarz eteklerin üzerine üst tarafınızı saracak bluzlar giyerek belinizi ince gösterebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.