user
Botoks Ankara

Sıradaki içerik:

Botoks Ankara

e
sv

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, cilt ve deri altı dokusunu tedavi etmek için radyo frekansı kullanan bir tedavidir. Bu tedavi, yağ hücrelerini ısıtarak, parçalanmalarına ve içeriklerini salmalarına neden olarak çalışır. Yağ hücreleri daha sonra doğal olarak vücuda geri emilir. Dolayısıyla bölgesel anlamda etkili bir zayıflamanın karşımıza çıkıyor olması da mümkün olur. Böylece daha pratik bir şekilde ve doğru bir şekilde zayıflamak mümkün hale gelmektedir.

Bölgesel zayıflama, kollarınız, uyluklarınız veya karnınız gibi inatçı yağ bölgelerini kaybetmenize yardımcı olabilir. Yüzeyin altındaki deri dokusunun derin katmanlarını ısıtan radyo frekansı ve ultrason enerjisinin bir kombinasyonu ile vücudunuzun veya yüzünüzün belirli bölgelerini hedefleyerek çalışır. Bu, vücudunuzun doğal yağ yıkımı ve emilim sürecinin, geleneksel liposuction prosedürlerinin gerektirdiğinden daha kısa sürede daha pürüzsüz, daha tonlu sonuçlar için daha hızlı çalışmasına neden olur.

Bölgesel Zayıflama Neden Önerilir?

Bölgesel zayıflama beraberinde çok önemli kazanımları getirdiğinden önerilmektedir. Özellikle bu tarz işlemler genel anestezi gerektirmez. Ayrıca bu uygulamada fazla yağ hücrelerini çıkarmak için kesi yapılmaz. Dolayısıyla bölgesel zayıflamanın hasta konforu açısından üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Bölgesel zayıflama, daha iyi görünmelerine yardımcı olmak için vücudunuzun belirli bölgelerini egzersiz ve diyetle hedeflediğiniz bir tekniktir. Bu, bacaklarınız veya kollarınız gibi vücudunuzun belirli kısımlarını çalıştırarak yapılabilir. Aynı zamanda belirli kas gruplarını hedef alan egzersizler yaparak da yapılabilir. Örneğin, göbek yağınızı hedeflemek istiyorsanız, gün boyunca daha fazla kalori yakmaları için çekirdek kaslarınızı güçlendirmek için egzersiz veya plank egzersizleri yapabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflamanın Faydaları Nelerdir?

Bölgesel zayıflama, istenmeyen şişkinliklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan invaziv olmayan bir kozmetik işlemdir. Bu işlem, kendi evinizin rahatlığında, kesinti ve iyileşme süresi olmadan gerçekleştirilir. Böylece tam olarak istediğiniz bölgeden kilo veriyor olmanız da mümkün hale gelir.

Bölgesel zayıflama, cildi nazikçe hedeflenen bölgeden uzaklaştırmak için vakum destekli bir cihaz kullanan cerrahi olmayan bir tedavidir. Bu, kolajenin uyarılmasına ve tedavi edilen bölgede yeni dokunun üretilmesine neden olarak yağ birikintilerini azaltır ve gevşek cildi sıkılaştırır.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.