user
Ruj Nasıl Sürülür: 6 Adımda Kusursuz Ruj

Sıradaki içerik:

Ruj Nasıl Sürülür: 6 Adımda Kusursuz Ruj

e
sv

Gündüz ve Gece Bakımı Arasındaki Farklar

Cilt bakım rutini oluşturmanın en temel yolu; doğru ürünleri seçmek, doğru sıralama ile uygulamak ve doğru zamanı bulmak. Cilt; gece ve gündüz farklı etkilere maruz kaldığı için farklı bir bakım rutini uygulamasını da hakediyor.

İşte, doğru ürünler, doğru zaman ve doğru sıralama…
Gündüz ve Gece Bakımı Arasındaki Farklar -1 – Saç Bakım Güzellik
Gündüz Cilt Bakımı

Gün içinde cildinizi olumsuz dış etkenlerden korur.
Makyaj yapmadan önce iyi bir baz oluşturur.
Cildin gün boyunca nem ihtiyacını karşılar ve sağlıklı kalmasını sağlar
Güneşin olumsuz etkilerine karşı bariyer oluşturur.

Bakım Rutini

Temizleyin: İyi bir cilt bakım rutinin ilk adımı; cildi temizlemek. Sabahları nazik bir temizleyici kullanarak cildinizi temizleyin. Simple Daily Skin Detox Yağlı Ciltler İçin Makyaj Temizleme Suyu, cildi temizlerken gerginlik ve kuruluk hissini gidermeye de yardımcı olur.

Peeling Yapın: Temizleyicilerin ardından, gözeneklere dolan kir ve yağların temizlenmesi için, rutininize peeling ile devam edin. Simple Daily Skin Detox Gözenek Arındırıcı Peeling ile cildi ölü hücrelerden arındırarak daha canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Nemlendirin: Cildin gün boyu nemli, sağlıklı ve taze kalması için nemlendirici oldukça önemli bir cilt bakımı aşaması. Ayrıca ten makyajından önce cildi nemlendirmek, makyaj ürünlerinin cildinize daha doğru şekilde yayılmasını da sağlar. Simple Vital Vitamin Gündüz Kremi cildinizi nemlendirirken, UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur.
Gündüz ve Gece Bakımı Arasındaki Farklar -3 – Saç Bakım Güzellik
Gece Cilt Bakımı

Cilt gece boyunca kendini onarır.
Temiz bir cilt gece boyunca nefes alır.
Bakım rutini uygulanan cilt gece kendini yeniler.
Taze, esnek ve parlak bir cilt ile uyanmanızı sağlar

Bakım Rutini

Temizleyin: Yatmadan önce cildinizin nefes alması için mutlaka makyajdan ve diğer kalıntılardan cildinizi temizleyin. Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu cildi temizler, tazeler ve nemlendirir.

Maske İle Besleyin: Günün yorgunluğu atmak, cildinizi beslemek ve biraz keyif yapmak için bir kağıt maske kullanabilirsiniz. Simple De-Stress Rahatlatıcı Kağıt Maske cildinizi yatıştırır ihtiyacı olan besleyici bakımı uygular.

Nemlendirin: Siz uyurken cildinizin yenilenmesini sağlayacak bir nemlendirici sürmek oldukça önemli. Simple Water Boost Nemlendirici Gece Kremi yorgun cildinizi yenileyerek sabaha hazırlar.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.