user
Kilo Vermenin En Kolay Yolları

Sıradaki içerik:

Kilo Vermenin En Kolay Yolları

e
sv

Hayata Renk Katan Doğum Günü Hediyeleri Muhiku’da!

Yeni bir yaş hayatımızda yeni fırsatların ve deneyimlerin kapılarını açar. Bu yeniliklere doğru belirsiz yolculuğumuzda etrafımızda bizi seven insanları görmek ve onların desteklerini hissetmek önümüzü daha rahat görmemize yardımcı olur. Sevdiklerimize önlerinde uzanan yeni yaşlarında desteğimizi göstermenin en keyifli yolu ise onlara verdiğimiz doğum günü hediyeleridir.

 

Eskiden sevdiklerimize hediye seçerken mağazaları gezip uzun uzadıya düşünebiliyorduk. Modern hayatın getirdiği yoğun tempo ve içinde bulunduğumuz olağanüstü şartlar sebebiyle artık bu konuda eskisi kadar rahat değiliz. Düşünecek çok zaman bulamıyoruz ve satın alma sürecinin de uzamamasına dikkat ediyoruz. 2018’de kurulup süreç içerisinde kendini bu alanda geliştiren Muhiku, tüm bu sorunları saniyeler içinde çözen doğum günü hediyesi seçenekleriyle bize kaliteli, şık, anlamlı hediyeleri çok kısa bir sürede, oldukça uygun fiyatlara sunuyor.

 

Peki, sevdiklerimizin hayatına renk katacak doğum günü hediyelerini nasıl seçebiliriz?

 

Hepimiz kendi konfor alanımızda yeni şeyler deneyimlemeyi severiz. Bu bize taze ve mutlu hissettirir. Bu yüzden etkisi kısacık süren tekstil ürünlerinden vazgeçmenizi öneririz. Muhiku, hediye kutularının içerisinde dünyanın farklı yörelerinden gelen filtre kahvelere, farklı kültürlerin bitki çaylarına, hobi kitlerine ve daha pek çok ürüne yer veriyor. Böylelikle sevdiklerinize yalnızca eşya değil yeni yaşlarında tadını çıkarabilecekleri deneyimler sunmuş oluyorsunuz.

 

Örnek üzerinden gidecek olursak Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu’na göz atabiliriz. İçerisinde Brezilya filtre kahvesi, İngiltere’den Lady Grey çayı, MiniYemiş, Best Age Ever baskılı kupa ve fesleğen yetiştirme deneyimi bulunan bu kutu, sevdiklerinizin yeni yaşını yepyeni deneyimlerle kullanmanız için ideal. Üstelik bu kutuyu satın aldığınızda doğrudan sevdiklerinizin kapısına gönderebilir, dilerseniz içerisine doğum günü mesajınızı da ekleyebilirsiniz. Kendi özel kutusunda gönderilecek olan bu hediye, kadın ya da erkek tüm sevdikleriniz için düşünülebilir.

 

Uygun fiyatlı, küçük bir doğum günü hediyesi arıyorsanız ve hediyeyi vereceğiniz kişi de kahve seviyorsa ona Dünya Kahveleri Kutusu’nu armağan edebilirsiniz. İçerisinde 5 farklı ülkeden nitelikli filtre kahvenin bulunduğu bu kutu tek başına değerlendirilebileceği gibi yakın arkadaşınıza ya da sevgilinize alacaksanız içerisine kutunun altında bulunan alandan kupa, bardak altlığı ve çikolata da ekleyebilirsiniz.

Hediye Kutusu Fikrini Denemeniz İçin 5 Sebep

 

Sevdiklerinizin önemli günlerinde onlara şaşırtıcı sürprizler yapmak istiyor fakat bir türlü aradığınız özellikte bir hediye bulamıyorsanız yenilikçi fikirlere kendinizi açabilirsiniz. Son dönemlerde giderek popülerleşen hediye kutusu seçenekleri size bu konuda yardımcı olabilir. İşte hediye kutularına bir şans vermeniz için 5 geçerli sebep!

 

  1. Bütçenize göre seçim yapmanız çok kolay!

 

Hediye kutuları içerisindeki ürünlerin sayısına ve niteliğine göre çok geniş aralıklarda fiyatlandırılıyor. Bu sayede hediye alacağınız duruma ve kişiye bağlı olarak bütçenizi kolaylıkla ayaralayabilirsiniz. 50 TL’ye ve hatta altına çok kullanışlı bir kutu hazırlayabileceğiniz gibi dilerseniz 250 TL’lere kadar çıkabilirsiniz.

 

  1. Farklı tarzlara hitap edebilirsiniz.

 

Eğlenceli, klasik, romantik… Hediye almak istediğiniz tarzı her ne olursa olsun onun kişiliğine uygun bir kutu hazırlayabilir ya da hazır setlerden birini alabilirsiniz. Eğlenceliyse desenli çoraplar, klasikse defter, romantikse kuru çiçek buketi eklemesiyle harika hediyeyi kolayca elde edebilirsiniz.

 

  1. Özel günlere uygun konseptleri keşfedebilirsiniz.

 

Muhiku; yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günler öncesinde konsepte uygun koleksiyonlar hazırlayarak satışa sunuyor. Böylelikle hiç çaba harcamanıza gerek kalmadan özel günlere uygun hediyeyi bulabiliyorsunuz.

 

  1. Hediye paketleme stilleri konusunda rahat olabilirsiniz.

 

Sunum çok önemli ve maalesef hediye paketlemek pek çoğumuzun en güçlü yanı değil. Hediye kutusu aldığınızda zaten şık bir kutuyla gönderileceği için paketiyle uğraşmanıza da gerek kalmaz.

 

  1. Uzakta olsanız bile kargoyla siz uğraşmazsınız.

 

Muhiku, İstanbul’da özel kuryeyle aynı gün teslimat ve yurt içinde aynı gün/ertesi gün kargo hizmetiyle sevdiklerinizden uzakta bile olsanız mutluluğu sizin için onların kapısına çok kısa bir sürede ulaştırıyor.

Muhiku’yla Unutulmaz Anlara İmza Atın

 

Hayatımızda bizim için önemli olan kişilerle bağlarımızı güçlendirmek için yüzyıllar boyu kullandığımız bir yöntem var: Hediyeleşmek.

 

Hediyeleşmek gerçekten içimizden geldiği için yaptığımızda karşı tarafta çok güzel duygular uyandırıp bize kadar yansısa da eğer zorunluluk ya da görev gibi görerek yaparsak her iki tarafta da olumsuz duygular uyandırabiliyor. Karşınızdaki kişide hayal kırıklılığı yaratmamak ve bu anlamlı ritüeli en iyi şekilde yaşamak için seviyeyi kolayca bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Kurulduğu günden beri binlerce insanın hayatına dokunmayı başaran Muhiku, sevdiklerinizi mutlu etmeniz için tüm imkanlarını seferber ediyor. Farklı kategorilerde yüzlerce ürünü kendi hediyenizi özgürce tasarlayabilmeniz için Kendi Kutunu Yap sayfasında sunan şirket, hazır kutulara da ekleme yapabilme imkanı sağlıyor.

 

Ürün çeşitliliği, kalitesi ve sunumun yanında zamanlama konusunda da oldukça hassas bir hizmet veren Muhiku, İstanbul içerisindeki siparişlerinizi pazar günleri dışında aynı gün özel kuryeyle teslim ediyor. Tüm Türkiye’de ise aynı gün kargo hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik 69 TL ve üzeri siparişlerinizde herhangi bir gönderim ücreti de alınmıyor. Böylelikle kurye ya da kargo için ekstra para ödemek yerine kutunuza sevdikleriniz için bir küçük hediyelik daha ekleyebiliyorsunuz!

 

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.