user
11.11 İndirimlerinde Külotlu Çorap Fırsatları: Ürün Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Sıradaki içerik:

11.11 İndirimlerinde Külotlu Çorap Fırsatları: Ürün Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

e
sv

Kasımda Cyber Monday İndirimli Parfüm Markaları: Tom Ford ve Versace

Parfüm satın almayı düşünenler için en avantajlı dönemlerden biri, harika indirimlerin yaşandığı Kasım ayı. 11 Kasım indirimlerinin yanı sıra black friday ve cyber monday indirimlerinin de olduğu Kasım ayında tüm ürün kategorilerinde özel indirimler uygulanıyor. Parfüm modellerinde de Kasım ayına özel indirimler var. Özellikle Versace ve Tom Ford gibi markalar, Sephora’da Kasıma özel uygun fiyatlarla yer alacak. Dünyanın parfüm modasına yön veren bu ikonik markalar, ne kadar indirim yapacak ve hangi parfüm modelleri tercih edilebilir?

Tom Ford: Sade ve Şık

Tom Ford, dünyanın birçok ülkesinde popüler, en çok tercih edilen parfüm markalarından biri. Erkek ve kadın parfüm modellerinde ilgi gören Tom Ford orjinal parfümler her notasıyla eşsiz dokunuş yaratan, ortamda sizi bir adım öne çıkaran seçeneklerden. Genel olarak Tom Ford parfümlerinde cazibe, sadelik ve şıklık ile sunuluyor. Koku seçenekleri geniş bir skala barındıran Tom Ford modelleri, şişeleriyle de dikkat çekiyor. Tarzına, bakımına özen gösterenler için harika bir son dokunuş olan Tom Ford parfümleri, bu yıl 28 Kasım’da gerçekleşecek cyber monday ile indirime girecek. Tom Ford parfümlerde Sephora, geniş ürün seçenekleri ve orjinal ürün garantisi ile öne çıkıyor. Hem kişisel kullanım hem de hediye olarak düşünülebilecek Tom Ford modelleri arasında Black Orchid EDP, Tobacco Vanille EDP, Soleil Blanc ve Noir Extreme EDP yer alıyor. Buna ek olarak Oud Wood ve Tobacco Vanille All Over Body de incelenmesi gerekenlerden.

Versace: Yoğun ve Güçlü

Versace, dünyanın en ikonik markalarından biri. Hem tekstil hem de kişisel bakım ürünleri ile öne çıkan marka harika parfüm modelleriyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Versace parfüm modellerinin karakteristik özelliklerini tek bir çatı altında toplamak zor, zira marka farklı konseptlerde ürünler sunuyor. Versace kadın ve erkek parfüm modelleri kişisel kullanıma ek olarak, sevgililer günü ya da doğum günü hediyelerinde de tercih edilebilir. Her notasında farklı bir his sunan Versace’yi iki kelimede özetlemek gerekirse, güçlü ve yoğun notalar tanımı yapılabilir. 15 saate varan kalıcılığı ile Versace kokuları, bir ortama adım atıldığında kendini belli ediyor. Maskülen ve feminen Versace tarzı, mistik bir yapı sunuyor. İndirimli ve orijinal Versace modelleri için, cyber monday’de Sephora’yı takip edebilirsiniz. Crystal Noir, Eros, Versace Dylan Blue ve Eros Pour Femme gibi parfümlerde cyber monday, yani 28 Kasım’da yüzde 30’un üzerinde indirimler bekleniyor.

 

Tom Ford, Versace ve diğer popüler parfüm markalarında harika indirimlerin olacağı cyber monday’de en önemli buluşma noktası Sephora. Kaliteli markaların kişisel bakım ürünleri ve parfümlerinin yer aldığı online alışveriş sitesi, ciddi indirimler sunmanın yanı sıra hızlı kargo ve kolay ödeme avantajı da sunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.