user
Kök Hücre Yöntemi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Sıradaki içerik:

Kök Hücre Yöntemi Nedir, Nasıl Uygulanır?

e
sv

Konserve Kutuları Nasıl Değerlendirilir?

Kutu içeceklerin, konservelerin çekme halkalarını atmayıp tek tek birbirlerine yapıştırarak değişik tarzda bir avize yapabilirsiniz.

1 / 12

Mutfak gereçleri için

Çatal, kaşık ve çırpıcılarınızı koyduğunuz yerde bulmaktan yoruluyorsanız hepsini birarada tutmak isteyebilirsiniz. Kutunuzun dışını istediğiniz şekilde dekore edin. Ve sağlam bir tutucu edinin.

2 / 12

Kuşları da unutmayın

Hiçbir masrafta bulunmadan konserve kutularınızdan kuşlara yuva yapabilir ve onları besleyebilirsiniz. Kutuları istediğiniz renge boyayıp uygun bir yere asabilirsiniz.

3 / 12

İğne yastığı

Raptiyeler, iğneler kaybolduğu zaman zarar verebilecek nesnelerdir. Bunun önüne geçebilmek için dikiş kutunuza konserveden bir iğne tutucu koyabilirsiniz.

4 / 12

Şallarınızı saklayın

Şallar, atkılar veya eşarplar için uygun yer bulmak zor olabiliyor. Yine konserve kutuları imdadınıza yetişiyor ve sizin için güzel bir şal saklayıcı olabileceğinin haberini veriyor.

5 / 12

Şişe standı

Boş konservelerinizi değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem daha. Belki küçük bir şarap mahzeniniz bile olabilir?

6 / 12

Havlu tutucu

Banyo havlularınızı bir arada tutabileceğiniz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir dekor. Dolaplara sıkışmaktan daha kullanışlı olabilir.

7 / 12

Mumluk

Konservedeki ürünle yemeğinizi pişirdikten sonra sıra o yemeği romantik bir şekilde yemekte. Konserve kutunuzu atmayıp güzel bir mumluk yapabilir ve yemeğini bu mum ışığnda yiyebilirsiniz.

8 / 12

İplik deposu

Örgü örmeye bayılıyor ve iplerinizi koyacak yer bulamıyorsanız bu tam size göre. Hatta artan ipliklerinizle kutuların çevresini de süsleyebilirsiniz.

9 / 12

Düzenleyici kutular

Kalem, silgi, aksesuarlarınızı saklama ve bir arada tutmanıza yardımcı olacak kutular üretebilirsiniz. Masalarınızı daha eğlenceli hale getirin.

10 / 12

Duvar dekoru

Yaratıcı insanların elinden hiçbir konserve kutusu kurtulamaz. İnce düşünüp sık elediğinizde üreteceğiniz şeyler sınırsızdır. Buyrunuz size duvar süsü.

11 / 12

Çiçekleriniz için

Duvara asabileceğiniz rengarenk saksılar yapabilirsiniz. İster bahçenize isterseniz evinizin duvarlarını süslemek için birebir.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.