user
Meme Küçültme Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıradaki içerik:

Meme Küçültme Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

e
sv

Mayo ve Bikini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mayo ve bikiniler yaz aylarını seven kadınların yanlarından ayırmak istemeyeceği en vazgeçilmez parçaların başında geliyor. Peki yaz mevsiminde kadın mayo ve bikini seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Büyük Göğüslere Sahip Kadınlar İçin Mayo ve Bikini Seçimi

Göğüsleri büyük olan kadınlar için en ideal kadın mayo modelleri yüzücü mayo ismi verilen çeşitlerdir. Genellikle kalın askılara ve düz bir renge sahip olan yüzücü mayolar, giyen kadınları her zaman daha ince ve şık gösterir. Bikini seçimi yapma konusunda da üst parçanın tek renkten ve desensiz oluşması, düz bir model olması kişiye bir stil katabilir. Boyundan bağlamalı modeller, çok tercih edilen bir diğer parçadır. Ama bunu seçen kişinin iplerin kalın olmasına dikkat etmesi gerekir. Seçilen bikininin giydikten sonra göğüsleri rahat bir formda tutması adına, geniş ve esnek kumaşının olması daha ince ve güzel bir detaydır.

Küçük Göğüslere Sahip Kadınlar İçin Mayo ve Bikini Seçimi

Göğüsleri küçük olan kadınlar için en ideal kadın mayo ve bikini modelleri, straples adı verilen modellerdir. Straples modeller, göğüsleri küçük olan kadınların üstünde oldukça hoş durur ve giyen kadınlara çok estetik bir görünüm katar. Bu model sayesinde göğüsler olduğundan büyük görünür ve tüm dikkatleri bu bölgeye çekebilir. Bikinilerde açık renkleri tercih etmek daha hoş bir görünüm kazandırabilir, ayrıca açık renk üzerine düz ve geniş çizgiler olursa bu hoş görünüm daha da hoş olur. Buna ek olarak bikinin üst kısmında, straples modeline ek olarak fırfırların bulunması, göğüslere daha dolgun görünüm kazandırır.

Geniş Kalçalara Sahip Kadınlar İçin Mayo ve Bikini Seçimi

Kalçası geniş olan kadınlar için en ideal kadın mayo modelleri, bele tamı tamına oturan kemerli modellerdir. Geniş kalçalı vücuda sahip olan kadınların asla tercih etmesi önerilmeyen modeller ise genellikle yüksek bele sahip olan kadın mayo türleridir. Bikini seçimi kısmında ise, kalçaların çok büyük görünmemesi ve dikkatlerin farklı bölgelere yoğunlaşması için, bikininin alt kısmında koyu renk ve desensiz, bikinin üst kısmında ise daha canlı bir renk ve desenli bir seçim daha makul olabilir.

Dar Kalçalara Sahip Kadınlar İçin Mayo ve Bikini Seçimi

Kalçası geniş olmayan kadınlar en ideal kadın mayo modelleri, diğerlerinin aksine deseni bol olan ve dikkat çeken modellerdir. Bu modellerde hemen hemen her renk kullanılabilir. Kalçası dar ama sırtı geniş kişiler, iple bağlamalı bikinileri tercih ederlerse görünüme katkısı kaçınılmaz olur. Dar kalçaya sahip kadınlar için en uygun bikini altı modeli ise kenarları kalın ama beli bir hayli düşük modeller birebir olacaktır.

Tüm bu özelliklerin yanında seçilen kadın mayo ve bikininin konforlu olması, kaliteden ödün vermemesi ve giyen kişiye bir stil yaratması adına önemlidir. Tüm bu özellikler birleştiğinde Vilebrequin, ben buradayım diyen iddialı ürünleriyle, Avrupa modasının öncü markası olarak herkesin tercihi. Vilebrequin ürünleri kadın mayo ve bikini ürünleri konusunda diğer markalardan bir adım önde.

Harika mayo ve bikini modelleri için markanın online satış sitesine göz atabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.