user
Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Değerli Taşların Anlamları

Sıradaki içerik:

Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Değerli Taşların Anlamları

e
sv

Şık Salon Dekorasyonu İçin 5 Fikir

Salonlar evlerde en çok zaman geçirilen alanlardır. Elbette misafirlerin de bu alanda ağırlanıyor olması, salon dekorasyonunun çok daha önemli olmasını da beraberinde getiriyor. Peki, daha şık bir görünüm elde etmek için mutlaka mobilyaları, halıları ya da perdeleri değiştirmek mi gerekir? Elbette böyle köklü değişimler yapmadan da salonunuzda çok daha modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Duvar Kağıdı Kullanın!

Salonun sadece bir duvarında ya da iki duvarında duvar kağıdı kullanmanız, ortaya bambaşka bir görünüm çıkmasını sağlayacaktır. Duvar kağıtları günümüzde yeniden popülerlik kazandı ve bu sayede ortamın havasını a bir anda değiştirmek mümkün olabiliyor. Desenli duvar kağıtlarının gücünü asla hafife almayın!

  • Led Işıklar

Yine atmosferi değiştirmek için yapabileceğiniz yeniliklerden biri de led ışıklardır. Sadece bir rafı ya da kitaplığı aydınlatmak için kullanacağınız led ışık bile bambaşka bir salon ortamı elde etmenizi sağlayacaktır. Artık led ışıklar maviden mora kadar pek çok farklı renk seçeneği de sunuyor. Dekorasyona uygun bir rengi seçebilirsiniz.

  • Bitkilerle Doğal Bir Ortam!

Salonda mutlaka büyük salon çiçeklerinden bulundurmaya özen gösterin. Çok saha sıcak ve doğal bir ortam görünümü elde etmenizi sağlayacağı için salonda bitki kullanmak, güzel bir dekorasyon çalışmasının olmazsa olmazlarından biridir. Eğer çiçek bakımı ile ilgilenmek istemiyorsanız tercihinizi yapay çiçeklerden yana da yapabilirsiniz.

  • Kırlent Ve Minderler

Daha samimi bir salon ortamı elde etmek istiyorsanız rotanızı çevirmeniz gereken aksesuarlar kırlentler ve minderler olmalıdır. Sadece kırlentlerin yüzlerini değiştirerek bile salonunuzda yeni bir ortam görünümü elde edebileceğiniz belirtelim. Ancak kırlentler koltuklarınız ile aynı renkte değil zıt renkte olmalıdır. Böylece mobilyalarınıza da daha fazla vurgu yapmış olacaksınız.

  • Priz Deyip Geçmeyin!

Yenilemeniz gereken malzemelerden biri de prizler olmalı! Elbette modern ve yeni priz modelleri ile salonunuzu değiştirebilir ve çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle Star Akım internet sitesinde beğeniye sunulan priz modellerini gördüğünüzde hemen satın almak ve kullanmak isteyeceksiniz. Prizler en çok göz önünde olan objelerdir ve şık görünmeleri de haliyle salonunuzun şıklığını da taçlandırır.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.