user
Enfes Bir Çay veya Kahveyle Mola Verin

Sıradaki içerik:

Enfes Bir Çay veya Kahveyle Mola Verin

e
sv

Ten Renginize Göre Nikah Davetlerinizde Tercih Edebileceğiniz Elbiseler

Tercih ettiğimiz kıyafetlerin bedeninize uygun olması kadar ten renginize de uygun olması; şık ve çekici bir görünüm için önemlidir. Davetlisi olduğunuz nikah törenlerinde de ten renginize uygun elbiseler seçmeniz, sizi dikkat çekici bir hava yaratmanızı sağlar. Ten renginize hangi renk elbiselerin uygun olduğunu beraber keşfedelim.

Beyaz Ten Rengine Sahipseniz:

Beyaz ten rengine sahipseniz elbise renginiz, sizin canlı ya da soluk görünüme sahip olmanızı belirlediğini unutmayın. Kırmız ve siyah renkli elbiseler çok şık durabilir. Beyaz ve gri tonlu elbiseleri tercih etmekten kaçının. Bordo nikah elbiseleri, lacivert ve yeşil tonlu elbiseler sizin tercih edebileceğiniz renkler arasında. Neon ve pastel tonlu elbiselerden ise kaçınmalısınız.

Esmer Ten Rengine Sahipseniz:

Siyah saç, koyu tonlu göz rengi ve esmer ten rengine sahipseniz, ten renginizi ortaya çıkaracak beyaz nikah elbisesi, yeşil nikah elbisesi, kırmızı nikah elbiseleri sizin için en ideal elbise renkleridir.

Kumral Ten Rengine Sahipseniz:

Kumral saç, mavi-yeşil göz rengi ve açık tonlu ten rengine sahipseniz gözlerinizin rengini ortaya çıkaracak leylak-menekşe tonları elbiseler, mavi nikah elbiseleri, beyaz ve gri tonlu elbiseler tercih edebilirsiniz

Buğday Ten Rengine Sahipseniz:

Sarı saçlı, renkli ya da kahverengi tonlu göz rengine sahip, buğday ten renkli iseniz; saç renginize yakın tonlar olan toprak tonları, kahve-karamel tonları, uçuk pastel tonlarında nikah elbisesi tercih edebilirsiniz.

Kızıl Saç ve Beyaz Ten Rengine Sahipseniz:

Kızıl saç ve açık renk tene sahip olan kadınlardan biri iseniz iddialı bir görüntüye sahipsiniz. Bu nedenle pembe ve mor gibi saçınızla uyumlu olmayan renklere sahip elbiselerden uzak durmalısınız. Açık mavi ve gri renkli nikah elbiseleri tercih edebilirler.

Nikah törenleri gibi özel günlerde en trend abiye modelleri ile şıklığınızı göstermek istiyorsanız; Arsi Store ile tanışın!

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.