user
Yay Burcu Özellikleri

Sıradaki içerik:

Yay Burcu Özellikleri

e
sv

Yatak Odası Takımı ile Ruhunuzda Yeni Bir Pencere Açın

Araştırmalara göre renkler ruhumuzu etkilediği için tasarımlarda kullanılan renkler ve stiller de seçimlerimizi etkiler. Dolayısıyla kendinize uygun renk ve tasarımı seçtiğinizde her sabah güne başlayıp her akşam günü bitirdiğiniz yatak odanızın rengi ve tasarımı ruh halinizi etkileyecektir. Engince Mobilya, sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak birbirinden farklı yatak odası takımlarına sahiptir ve takımdaki gardırop, komodin vs. ürünleri istediğiniz gibi çıkarabilme veya farklı modellerle değiştirebilme hakkı verir. Yapılan yatak odası takımı kampanyaları ile alım gücünüzü zorlamadan kendinize uygun takımı bulmanız da mümkün. Dingin bir ruh hali için konforu ve şıklığı buluşturan birbirinden güzel country, modern, ekonomik yatak odası tasarımlarıyla hayatınızı renklendirin…

Hem İşlevsel Hem Şık Modern Yatak Odaları

Günümüzün modern anlayışını ön plana çıkaran modern yatak odası takımları; tasarımları, renkleri ve uyumlu parçalarıyla birçok modeli sizlere sunar. Ahşap ve metalin birleşimi zıtlıklardan doğan estetik bir görüntüyü yakalar. Gold, füme, vizon, ceviz gibi geniş ürün rengine ve Maddalena, Nolta, Antoni, Ozbi gibi onlarca modele sahiptir. Bu modellerden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer isterseniz açık tonlarda bir model ve aynalı gardıropla ferah ve aydınlık bir ortam yaratabilirsiniz.

Faust yatak odası takımı ahşap, cam ve metalik öğelerle uyumlu, farklı ve şık bir görünüm sunarken aynı zamanda kanserojen madde içermeyen, çevreye ve sağlığa zararsız bir şekilde E1 kalite standartlarında üretilmiştir. Takımda dolap, bazalı karyola, şifonyer, ayna ve iki adet komodin bulunur. Yukarıda da bahsettiğim gibi isterseniz bu parçaları değiştirerek evinizin havasına uygun yatak odası takımını oluşturabilirsiniz. Modern, sağlıklı ve şık oldukları kadar işlevseldirler…

Ekonomik Yatak Odası Takımı Fiyatları Her Göze Hitap Eder!

Yatak odası takımı fiyatları ile uygun olan klasik ve modern modellerden oluşan bu takım camellia, marco, dobrev gibi birçok model ve ceviz, antrasit, doğal çam-mermer görünüm gibi renk seçenekleri sunar. Mesela estetik, işlevsel ve avantajlı fiyatı ile Oyka Yatak odası takımı sıcak tonlarıyla göz alıcıdır. Sanatsal ve sağlıklı modelden yana bir tercihte bulunacaksanız, bu takım tam size göre!

Country Yatak Odası Takımı Sakinliği ve Estetiği Birlikte Sunar

Doğallığı ve sakinliği anlatan bu takım, estetik kıvrımlara sahip karyolası ve diğer mobilyalarıyla zarif bir görüntü oluşturur. Tome yatak odası takımı yoğun beyaz renk ve kahverenginin uyumu ile estetik kıvrımların yanı sıra dolaptaki desenler eski ve güzel bir rüyaya götürebilir. İsterseniz çiçek desenli bir perde ya da bitkilerle bu uyumu güçlendirebilirsiniz.

Odanızda Yatak Odası Mobilyalarınız ile Daha Çok Yeriniz Var

Yatak odası takımı tasarımlarının kimi modellerinde karyolalı bazalar iyi bir depolama alanı sunar. Yine aynı mantıkla derinliği ve büyüklüğüyle depolama sağlayabileceğiniz birçok çeşit şık dolap, ferah derli toplu bir alan yaratır. Dolapları isteğinize göre sürgülü, kapaklı olarak seçebilirsiniz. Kimi modellerinde aynalı dolaplar odanıza sakin ve ferah bir atmosfer sağlar.

Yatak Odası Takımı Tasarımlarının Sanatsal Etkisi

Yatak odası takımınızda modern, country ya da ekonomik klasik seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin her birinin tasarımları konforlu ve sağlıklı olmasının yanında estetik kaygıları da taşır. Ayrıca bunun yanında sanatsal dokunuşlar da mümkündür. Bu da sizlere ilham verir. Mesela duvarınıza asacağınız zevkinize uygun bir tablo odanıza bir aidiyet, bütünlük kazandıracaktır. Yatak odası takımınızda tamamlayıcı öğelerden biri de bir koltuk yada puf olabilir.

Renklerin uyumu, tasarımı güçlendirir, sizlerin yaratıcı yönünü besler. Hayat stilinize en uygun tasarıma sahip yatak odası takımınızı Engince’den satın alabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.