user
Hediye Kutusunda Neler Olur?

Sıradaki içerik:

Hediye Kutusunda Neler Olur?

e
sv

Yemek Odanız Özel Tasarım Olsun İster Misiniz?

Yemek odası demek evdeki en güzel vakitlerin, hoş sohbetlerin yaşanacağı yeri dizayn ediyorsunuz demektir. Ailecek oturulan o mükemmel sofralar, o sofralarda edilen en güzel sohbetler, paylaşımlar, sevinçler, hüzünler… Kısaca yemek odası alırken, ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel anlarınıza ortak olarak bir sırdaşta almış oluyorsunuz. Yani olay sadece yemek yemek değil, güzellikleri paylaşmak oluyor. Bu nedenle aldığınız yemek odasının modelinin enerjisinin de güzel olması son derece önemlidir. Son zamanlarda bu konu ile ilgili insanlar özel tasarım ürünlere yönelmişlerdir. Farklılık arayanların tercih ettikleri özel tasarım yemek odaları nasıl oluyor gelin birlikte inceleyelim.

Evgör Mobilya’da Yer Alan Özel Tasarım Yemek Odaları Nelerdir?

Özel tasarım ürünler öncelikle evinizin ve kullanmak istediğiniz odanızın ölçülerine göre farklı boyutlarda üretilebilmektedirler. İlk ve en güzel özelliği budur. İstediğiniz modeli istediğiniz ölçülerde üreterek, kendinize harika bir tasarım yemek odası takımları seçeneği oluşturabilirsiniz. Özel tasarım yemek odası denildiği zaman akla gelen ve alabileceğiniz en güzel modelleri Evgör Mobilya’dan satın alabilirsiniz. Evgör Mobilya’daki özel tasarım yemek odası takımları şu şekilde sıralanabilir;

 • Zarton Klasik Yemek Takımı: Camdan yemek masası seçeneği çok heyecanlandırıcı öyle değil mi? Ahşap ve camın muhteşem uyumu evinize farklı bir hava katacak.
 • Valeton Modern Yemek Odası: Farklı tarzlarla evini güzelleştirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri bu yemek odası takımını gören herkes hayran kalacak.
 • Jiks Modern Yemek Odası: Klasik çizgilerden hoşlanan herkesin çok seveceği bu model ile evinizin enerjisini yükselteceksiniz.
 • Latka Yemek Odası: Vintage tarzdan hoşlanıyorsanız bu yemek odası tam size göre.
 • Peres Modern Yemek Odası: Sade bir şıklığı tercih ediyorsanız, Evgör Mobilya’da yer alan bu klasik takım tam size göre.
 • Saterna Yemek Odası: Ahşabın o dikkat çekici güzelliğini en güzel şekilde yansıtan bu yemek odası ile misafir ağırlamak harika bir şölene dönüşecek.
 • Panzari Yemek Odası: Farklı konsepti ve yuvarlak masası ile evinize mükemmel bir hava katacak olan Panzari yemek odasını gören herkes çok sevecek.
 • Antra Yemek Odası: Klasik çizgilerden hoşlananların hayran kalacağı bu yemek odasını uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan satın alabilirsiniz.
 • Açelya Yemek Odası: Klasik mobilyalar içerisinde en dikkat çeken modellerden biri olan Açelya Yemek Odası ile evinizin dekorasyonuna insanları hayran bırakacaksınız.
 • Lerto Yemek Odası: Evinizin şekline yuvarlak masa daha çok yakışacaksa, bu model tam size göre.
 • Linda Yemek Odası: Kalabalık ailelerin tercih edebileceği klasik çizgilerden oluşan harika yemek odası seçeneği.
 • Lanzora Yemek Odası: Eski tarz ve eski tarz olduğu kadar şık çizgilere sahip olan bu yemek odası evinize çok yakışacak.
 • Roley Yemek Odası: Özel bir yemek odası arıyorsanız, Roley yemek odası takımı tam size göre.

Yemek odası tasarımları ve diğer seçenekleri de incelemek için Evgör Mobilya’yı inceleyebilirsiniz.

En Güzel Özel Tasarım Yemek Odaları Evgör Mobilya’da!

Yemek odası tasarımı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan Evgör Mobilya’da daha fazla özel tasarım ürünü ve birbirinden güzel mobilya seçeneklerini inceleyerek, uygun fiyatlarla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.