user
26 Haziran Pazar günlük burç yorumları

Sıradaki içerik:

26 Haziran Pazar günlük burç yorumları

e
sv

20-26 Haziran Haftası Burç Yorumları

Haftaya Gökyüzünde Güneş Betelgeuse yıldızı kavuşumuyla başlıyoruz. Betelgeuse yıldızı Fatma Ana’nın elinin uğrunu taşır. Her kim Pazartesi günü ve hafta boyunca kadınların duasını alırsa, ihtiyacı olan kadınlara ve çocuklara yardım ederse, sene içerisinde bir mucizeye kalbini açabilir.

Uzunca süredir bebek isteyip de bir türlü sahip olamayanlar iyi değerlendirin. Kalbinizi mucizelere açın derim. Güneş Salı günü Yengeç burcuna geçecek ve bir ay kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. İyi ki doğdunuz Yengeçler yeni Solar döngünüz kutlu mutlu olsun. Salı günü ayrıca Ay Jüpiter kavuşumu Koç burcunda kavuşacak. Şans ve kısmet ayağınıza gelecek. Hepsini burçlarınıza göre değerlendireceğim. Cuma günü aile kurmak, ev almak, para kazanmak, bir mülakatı geçip yeni bir işe girmek için araya giren destek veren insanların sayesinde kendinizi mutlu hissedebilir. Şimdi gireşeceğiniz atılımların sonuçlarını sene sonuyla birlikte alacak da olabilirsiniz, haydi hayırlısı. Haftasonu beklenmeyeni beklemek gerekir, Ay Uranüs kavuşumu ve küçülen pozisyonuyla özel hayatınızda bir anda yön değiştiren enerjiler bulunurken, gayrimenkul alım satımları ve parasal konularda risk almamak önemli görünüyor. Pazar günü Ay iyice karanlık faz hattına giriyor, yeni atılımlardan uzak dururken, medikal bakım ve saç boyatmak için gökyüzünden destek geliyor.

Evet uzun uzun haftayı anlattım şimdi bakalım burçları neler bekliyor?

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, bilinçdışı ve sezgilerinizin çok kuvvetli olduğu bir haftadasınız. Çevrenizdeki kişiler hakkında anlam veremediğiniz sırların ortaya çıktığı, bu konuların bir kısmının sizin iş yerinizde olduğunu söylemeden edemiyorum. Salı günü her türlü konuda şansı ve fırsatı deneyimlerken aslında şansın ta kendisi olan burç varsa o da sizsiniz. Yapacağınız bazı yardımlarla kalpleri feth edeceksiniz. Geçtiğimiz haftadan kalan önemli bir rahatsızlık geçirdiyseniz, siz ya da yakınlarınız bu hafta toparlanırken rahatlayacaksınız. Ülkeler arası seyahat ya da kısa seyahat ve organizasyon yapmak isterseniz bu hafta kendinizi farklı bir ülkede bulabilirsiniz.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, aşk hayatınız içerisinde bazı çıkmazlardan geçtiğinizi düşünebilir, kendinizi geçmiş ve gelecek arasında bulabilirsiniz. Haftabaşında daha çok kendi kabuğunuza çekilirken kendinizi bulacaksınız. Özel hayatınızdaki bazı problemleri çözümlemek için konuşmalar yapmak isteyeceksiniz. Bu hafta özellikle son dönemlerde yaşadıklarınızı göz önünde bulundurarak eğer ki çıkmazda kaldığınızı düşünüyorsanız psikolog ve terapistlerden yardım alabilirsiniz. Önemli bir rahatsızlığınız bulunuyorsa tedavi olmak için kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Bu hafta kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızın hayatında gelişen güzel konulara zemin hazırlayan enerjiler sizinle birlikte olacak.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, kariyer hayatınızda atılım yapacağınız önemli bir haftadan geçmektesiniz. Pek çok kalabalık ortam arasına katılacaksınız. İş bağlantılı organizasyon ve davetlerin arasında bulunabilir, hayallerinize vizyon katıcak kişilerle tanışabilirsiniz. Salı günü zihninizden geçenlere çok dikkat edin çünkü sürpiz şekilde gerçek olabilir. Hakedişlerinizin gerçeğe dönüşeceği güzellikleri bulmanızı dilerim. Haftasonuna doğru oluşan enerjilerle birlikte para kazanma kapılarınız ardına kadar açılmaya başlayacak. Alamadığınız ödemelerle ilgili gelişmeler oluşacak haydi hayırlısı. Gizli düşmanlık yapan kişilerle ilgili son ataklarınızı yaşarken, bu hafta sizi geriye çeken kim varsa herkesten arınacaksınız. Haftasonuna doğru gizli düşmanlık yapanlar ve arka planda plan kuranlara karşı temkinli olmalısınız. Önemli kronik rahatsızlıklarınız tetiklenirse görmezden gelmeyin derim.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta Güneş sizin burcunuza geçiyor. Mutlu yıllar dilerim. Bu hafta yolculukların gündeminizde olduğu bir haftadan geçerken. Çeşitli mülakatlar ve iş başvuruları yapmak istiyorsanız hafta ortasındaki enerjileri değerlendirmenizi önerebilirim. Yöneticilerden arkanıza alacağınız destekler belki Nisan ayından bu yana kadar beklediğiniz enerjiler olabilir. Eğitim, öğretim, devlet ve mahkemeleri ilgilendiren pek çok konu için de gökyüzünü arkanıza alarak sonuçlandırmak istediğiniz her türlü konu ve projeyi çözümleyebilecek ve mutlu olacaksınız. Haftasonu çeşitli davet ve organizsyonların içerisinde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bu hafta gayrimenkul alım satım işlemlerinde kar elde edeceğiniz güzel enerjiler sizinle olabilir. Haziran başında hayatınızda yeni gelişen konuların sonuçlarını alacağınız önemli bir haftadan geçeceksiniz. Borçlarınızı kapatmak için kredi başvuru ve yapılandırma yapabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz davalarınız bulunuyorsa bu hafta sonuçlanabilir. Cuma günü kariyer yolculuğunuzda yeni oluşan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ancak haftasonu gelişen konu ve koşullar şimdi avantajlı gibi görünsede sonradan size sıkıntı yaratabilir aman dikkat. Babanız ya da aile büyüklerinizin ameliyat ve önemli sağlıksal problemleri karşısında bu hafta biraz yorulabilirsiniz.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bu hafta evinizin içerisinde gelişen yeni gelişmeler ruhunuzu mutlu edebilir. Eşiniz ya da müstakbel eşinizle aranızda oluşan gerginlikleri arkanızda bırakacaksınız. Haftaortasıyla birlikte birbirinize adeta kenetleneceksiniz. Haftasonu birlikte yolculuk yapmak ve birbirinize zaman ayırmak ruhunuza oldukça iyi gelebilir. Eşinizin kariyerinde değişen koşul ve şartlar gündeminizde olabilir. Ortaklık yaptığınız kişiler ve iş anlaşmalarının bitimi niteliğinde olan bir haftadan geçerken, önümüzdeki hafta daha güzel enerjilerle ilerleyeceksiniz, haberiniz olsun.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, aile büyüklerinizin size ihtiyacı olduğunu hissederken, kardeşiniz ya da yakın akrabalarınızın bazı problemlerini birlikte çözmek ya da ailecek yanında olmak isteyebilirsiniz. Bu hafta parasal konularla ilgili Perşembe ve Cuma günü atılım yapmak önemliyken, haftasonu karşılaştığınız kişilerin karanlık yönleri olabileceğini unutmamanızı önerebilirim. Çalışma ortamınız ve takım arkadaşlarınız arasında çıkabilecek problemleri görmezden gelmeyin derim. Günlük yaşantınızda sizi mutlu etmeyen rutinlerinizi bu hafta değiştirirken, sağlığınızı önemsemelisiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bu haftanın en güzel yanı aşk. Evliliğiniz ve evinizle ilgili oluşan problemler yön değiştiriyor. Sadece üzerinizdeki gergin enerjileri atmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin yardımlarıyla birlikte hem iş hayatınızda hem de özel yaşantınızda huzuru yakalayabilirsiniz. Parasal konularla ilgili atılım yapmak isterseniz bu hafta sonu temkinli olmalısınız. Olası tatil ve planlarınız bulunuyorsa, kalbinizdeki kişiyle birlikte yapacağınız yolculuklar ruhunuza iyi gelebilir.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, bu hafta büyükanne, büyükbaba, eşiniz ya da müstakbel eşinizin ailesiyle ilgili önemli bir sağlık sıkıntısına koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Pazar günü özel hayatınız hakkında gelişen konular gündeminizde olabilir ancak eskilerden gelen enerjilerin pek de hayırlı olmadığının altını çizmek istiyorum. Parasal kayıplara ve gizli düşmanlıklara açıksınız aman dikkat. Aile büyüklerinizin beraberliğinize karşı olan tutumları birlikteliğiniz, evliliğinize karşı sıkıntı yaratabilir aman dikkat.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bu hafta seyahat ve organizsyonlar sizi bekliyor. Ruhunuza iyi gelecek davet ve organizasyonlar içerisinde bulunurken, kısa seyahatler sırasında kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu haftasonuna doğru hobilerinizle ilgilenebilir, tanıtım ve reklam kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz. Beraberliğinizde kendinizi mutlu hissettiğiniz bir haftasonu olacağının müjdesini verelim. Kalbi boş olanlar karşınıza çıkan kişilere karşı aman temkinli olun çünkü ay küçülüyor. Karşınızdaki kişinin karanlık yönünü göremiyor olabilirsiniz.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bu hafta parasal konulardaki gelişmeler sizi mutlu edecek. Ödemesini alamadığınız projelerden haklarınızı toparlamak için gökyüzü size desteğini veriyor. Bu hafta Salı günü önemli proje ve sözleşmeler imzalamak için oldukça uygun. Gökyüzünü arkanıza alabilirsiniz. Bir arkadaşınızın size yardımıyla birlikte gelişecek fırsatlara da oldukça açıksınız. Aşk hayatınızda bir döngü kapanacak gibi görünüyor, olası ayrılıklar oluşursa kadersel bağlarınızın devam ettiğini bilin isterim.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bu hafta biraz yorgun enerjilerle birlikte haftaya başlayabilirsiniz. Haftanın en şanslı ve güzel yanı sizin için çevrenizdeki pek çok kişiden destek görürken, eşiniz ya da müstakbel eşinizin size yapacağı ufak sürpizler olabilir. Bu hafta hırsızlıklara biraz açıksınız. Temkinli olmalısınız. Haftasonuna doğru kendi kabuğunuzda olmak isteyeceğiniz enerjiler bulunurken, evinizden taşınmak, yazlık bir memlekete uzun vadeli gitmek ya da evinizi yeniden dekore etmek isteyeceksiniz. Kendi özelinizde aslında arındığınız pek çok konudaki şansı daha sonradan anlayacak olsanız da size değer veren dostlarınızı ve hayatınızdaki kişinin kıymetli tutumları ruhsal anlamda size iyi geliyor gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.