user
20-26 Haziran Haftası Burç Yorumları

Sıradaki içerik:

20-26 Haziran Haftası Burç Yorumları

e
sv

27 Haziran – 3 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Kova burcunda gerçekleşen Yeniay ve Mars’ın pozisyonu sağlık ve salgın açısından çok ama çok dikkat etmememiz gereken bir döngüden geçtiğimizi gösterirken, deri yanıkları ve kırıklara da çok açığız; dikkatli olmalıyız. Tüm bu enerjilere rağmen sabreden kişiler ödüllerini alacak. Başımıza iş, sağlık, aşk ve parasal konularla ilgili ne geliyorsa gelsin ilahi olanın ödülü kalbinin güzelliği ne kadarsa kişilere onu verecek. Öyleyse burçlara geçiyorum! Sizin haritanızı neler bekliyor değerlendirelim.

Koç Burcu

Bu hafta hayallerinizi gerçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili ilahi yardım alacaksınız. Ancak yöneticilerinizin tutumlarına karşı lütfen temkinli ve dikkatli olunuz. Beraberliğinizde yaşadığınız problemler varsa özel hayatınızın sırlarını kimseyle paylaşmamanız ekstra önemli.

Boğa Burcu

Bu hafta kariyer konusunda gelişecek fırsatlar için grupların içerisinden size yardım edecek olan kişilerden destek görebilirsiniz. İş hayatınızda değişen enerjilerden korkmadan ilerlemek oldukça önemli. Beraberliğinize müdahale etmeye çalışan kişilere karşı -ki bu kişiler aile büyükleriniz de olabilir, biraz dikkatli olmanız gereken bir sürecin içerisindesiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta eğitim hayatınız, medya veya yurtdışı projelerinizle ilgili parlak bir süreci yaşarken korkmadan ve olası aksiliklere ve gizli düşmanlara karşı prim vermeden ilerlemelisiniz. Kariyer konusunda arkanızda görünmeyen ilahi bir yardım size destek veriyor olacak. Uzunca süredir kariyer hayatınızda akışa geçemeyen her türlü proje için bu hafta itibariyle destek alıyor olacaksınız.

Yengeç Burcu

Bu hafta hukuki bir sürece girmeyi düşünen Yengeç burçları, çözülemeyen nafaka ve alacaklarını temin etmek için adımlar atabilirler. Eğitim ve projelerinde özellikle internet, bilişim, astroloji ve mühendislikle ilgiliyseniz başarı sizden yana olacak gibi görünüyor. Uzak şehirlere seyahat gündeminizde olurken, finansal konularla ilgili temkinli adımlar atmak çok önemli görünüyor.

Aslan Burcu

Hislerinizin ve eş zamanlıkların fazlaca artacağı bir haftanın içerisindesiniz. Aradığınız soruların cevaplarını bulacaksınız. Parasal konularda düşünmeden harcamaya çok meyillisiniz, belki de düğün hazırlıkları arifesinde olabilirsiniz ve masraflarınız artmış olabilir. Kredi ve yapılandırmayı düşünebilirsiniz. Beraberliğinizde yeni bir dönemin içerisinde olabilirsiniz, birlikteliğinize sahip çıkmak önemli.

Başak Burcu

İş hayatınızda değişecek pek çok konuyu dostlarınızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Ev arayışı içerisindeyseniz hafta içerisinde olası aksilikler canınızı sıkabilir. Artan enerjiniz kazalara biraz açık olduğunuzu gösteriyor, lütfen dikkatli olunuz. İş hayatınızda yoğunlaşırken, evinizi ihmal etmemelisiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta aşk ve ilişkilerde beraberliğiniz konusunda korkarak ilerlediğiniz konular karşınızda olabilir. Belki de evlilik fikriniz varsa temkinli adımlar atmak istiyor olabilirsiniz. İş hayatınızda bu hafta şans sizden yana olacak gibi görünüyor. Ayın 6’sından sonra olası değişikliklere imza atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Kendi iç kabuğunuza çekildiğiniz bir haftadan geçerken arkadaş gruplarınız arasından yakınlarınızın sizinle ilgilenmesi, dertleşmek hoşunuza gidebilir. Toplulukların arasındaki herkesin dostunuz olmadığını anlayabilirsiniz. Çocuğunuzla hafta içerisinde vakit geçirmek ve onun isteklerine karşılık vermek isteyeceksiniz. Kendinize değer vermeniz gereken önemli bir haftadan geçmektesiniz.

Yay Burcu

Kardeşleriniz, anneniz, anne babanızın ailelerindeki büyüklerle ilgileneceğiniz, belki de zihnen aklınızın onlarda olduğu bir hafta geçiriyor olabilirsiniz. Hasta yakınlarınız varsa sağlık kontrollerini yaptırmanız ve yanlarında olmanız gerekebilir, bu durumdan dolayı iş yerinizde biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Evinizin içerisinde su taşmaları ve bulaşık- çamaşır makinesi bozulmalarına dikkat ediniz.

Oğlak Burcu

Bu hafta parasal konularla ilgili sözleşme ve anlaşmaların gündeme geleceği gökyüzü koşulları oluşabilir. Hukuki olarak daha sonra pişmanlık yaşamak istemiyorsanız mutlaka sözleşmelerinizi inceleyerek imza atınız. Eğitim ve sınavlara hazırlananlar varsa güzel ve destekleyici bir hafta onlarla olacak. Bu hafta düşüncelerinizde biraz sinirli olmanız muhtemel, sonradan oluşabilecek kırgınlıklara aman dikkat.

Kova Burcu

Bu hafta kendinizi ve hayattan neler beklediğinizi net bir şekilde pek çok kişiye anlatacak gibi görünüyorsunuz. Hayata karşı korkmadan adım atmalı ve savaşmalısınız. Bu hafta gerçekleşen Yeniay’la yeni bir iş teklifi alabilir, yeni bir projeye başlayabilir, mevcut paranız varsa kâr sağlayabileceğiniz projelerin alt yapılarını inceleyebilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta zarar gördüğünüz açık düşmanlık yapan kişilerin planlarına karşı kendinizi biraz ilahi sisteme teslimiyet duygusu ile bırakabilirsiniz. Adeta hesaplaşma ve ilahi yardımın kim haklıysa onun yanında olacağı bir haftadan geçiyorsunuz. Eş zamanlıklar ve gece görmüş olduğunuz rüyalar size kılavuzluk edecek. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir döngüden geçirirken, check-up kontrollerinizi mutlaka yaptırınız.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.