user
8 Temmuz Cuma 2022 günlük burç yorumları

Sıradaki içerik:

8 Temmuz Cuma 2022 günlük burç yorumları

e
sv

9 Temmuz Cumartesi 2022 günlük burç yorumları

9 Temmuz günlük burç yorumları; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunu 9 Temmuz 2022 cumartesi günlük burç yorumlarında neler bekliyor?
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün organize olma yeteneğinizi doğru kullanacaksınız. Girişimci yapınız ön plana çıkarken, yaratıcılığınız da daha çok artıyor. Bugün her zamankinden daha uçarı ve havai hareket ediyorsunuz ve çevrenizde beğeniliyorsunuz.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Fazla gerginsiniz. Size söylenen her şeyi farklı algılayarak ani ataklar yapıyorsunuz. Önlenemez kayıplar yaşayabilirsiniz. Sakinleşmelisiniz. Sizinle asla tartışılmıyor. Sevdiğiniz kişiyi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni heyecanlar peşinde olmanız bazen iyi oluyor. Çalışma hayatında motivasyonsuz bir çalışma istemiyorsunuz. Aksiyona ihtiyacınız var. Aşk sürekli hissetmektir ilkesinden yola çıkarak, duygularınızı yeniliyorsunuz.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınız sizi sürekli geçmişe götürüyor. Çevrenize belli etmeseniz de içsel acılarınızı yok edemiyorsunuz. Sizi anlamak çok zor. Yüreğinizin yanılgılarına öylesine alıştınız ki, sizi kanatmasına artık aldırmıyorsunuz.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Olaylara hızlı bir şekilde bakıyor; takıldığınız en küçük noktada pes ediyor; sonra yine aynı hızla geriye dönüşler yaşıyorsunuz. Yalnızlık size göre değil. Yaşamınızda sürekli bir aşk olmalı. Sevdiğiniz kişi şanslı.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sadece kendinizi düşüneceğiniz bir günü yaşıyorsunuz. Yaratıcı ve işinizde hırslı olduğunuz zaman enerjiniz daha da yükseliyor. Eski duygularınızın atağa kalkması size garip bir zevk veriyor. Bittiğini kabul etmelisiniz…
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Aynı anda iki işi bir arada yapmanız size zor gelmese de dikkatinizin dağılmasına sebep oluyor. Odaklantığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermiyorsunuz. Algılamanız mükemmel.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Korkusuz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Çevrenizdeki kişilerin zorlandığı konuları siz kolaylıkla ele alıyorsunuz. Onlara cesaret veriyorsunuz. Sevgileriniz sıra dışı olduğu zaman mutlu oluyorsunuz. Sizi anlamak zor.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma hayatınızda temponuz sürekli değişiyor. Belli bir sisteminiz yok. Her konuya açık olmanız sizi daha başarılı kılıyor. Alkışı hak ediyorsunuz. Aşırı hassas yapınızı hiç belli etmiyorsunuz. Sizi hep gülümserken görüyorlar.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma hayatınızda çeşitli korkular yaşıyorsunuz. Bastırdığınız duygularınız sizin daha da güçlenmenize sebep oluyor. Alışkanlıklarınızı seviyorsunuz. Mantık savaşı veriyorsunuz ama duygularınız sizi ele vermeye devam ediyor.
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Her işinizi kendiniz yaparak, kimseye güvenmediğinizi belirtiyorsunuz. Hiç kimse sizin kadar pratik çalışmıyor. Fazla zekisiniz. Yalnızlığınızı paylaşmak adına yaşadığınız aşkların bir anlamı var mı zannediyorsunuz?
9 Temmuz Cumartesi 2022 Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Kararsızlıklar yaşarken doğruyu bulmanız mümkün değil. Önce isteklerinizde sabit olmalısınız. Bugün her şey kolaylaşacak. Sabırlı olmalısınız. Yeni aşklara açık olmanız, hata yapmanızı engellemiyor. El beceriniz mükemmel.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.