user
Mis kokulu ve gerçek baharatlar: Güzel Ada Gıda Baharatları

Sıradaki içerik:

Mis kokulu ve gerçek baharatlar: Güzel Ada Gıda Baharatları

e
sv

Apple iPhone13 Mini Beklentileri Karşılıyor Mu?

Apple; teknoloji dünyasına getirmiş olduğu yenilikler ile dikkat çekiyor. iPad modellerindeki mini versiyon çok beğenilmişti. Almış olduğu olumlu geri dönüşlerden dolayı mini versiyonu iPhone modellerine de taşımaya karar veren Apple; bu sürece iPhone12 ile başladı.

Fakat, Apple Kıbrıs Mağazalarındad; iPhone12 Mini ile ilgili birtakım yanlış kararlar aldı. Her şeyden önce, ürünün pazarlaması yeterince yapılmadı. Ancak, yine de ürünün satışları beklenenin üzerine çıktı.

Apple; iPhone12 Mini’de yaşamış olduğu problemleri dikkate alarak iPhone13 Mini’yi tasarlamaya başladı. Eylül ayında tanıtımı yapılan iPhone 13 Mini satın alan kullanıcılar için ilk izlenimler olumlu! Bilhassa fiyat performans oranı bakımından iyi bir seçenek olduğunu dile getirenlerin sayısı hiç az değil!

Apple iPhone13 Mini Hangi Özellikleri ile Öne Çıkıyor?

Apple iPhone 13 Mini; iPhone12 Mini’ye kıyasla birtakım farklı ve gelişmiş özelliklere sahip! Ekranda daha küçük çentiklerin varlığı dikkat çekiyor. Buna ek olarak, HDR içeriklerde yüzde 28 daha parlak ekrana sahip oluşu ile farkını ortaya koyuyor. Daha büyük kamera sensörü ile beğeni toplayan bu ürün; yeni işlemcisi ile de kullanıcıların performans ve güç konusunda herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçiyor. Apple; müşteri memnuniyetine önem veren bir firma! Bu yüzden, iPhone12 Mini ile ilgili eleştirileri dikkate aldı. İphone 13 Mini’de biraz daha büyük bir pile yer verdi. Ayrıca, iPhone12 Mini’de olduğu gibi depolama seçenekleri 64 GB ile başlamıyor. 128, 256 ve 512 GB olmak üzere farklı depolama seçenekleri sunuluyor.

Apple iPhone13 Mini iPhone12 Mini’den Farklı Mı?

İphone 13 Mini; teknik özellikler dikkate alındığında iPhone12 Mini’ye kıyasla çok daha iyi! Ancak, tasarım detayları bakımından bir önceki iPhone serisine kıyasla pek farklı olmadığını ifade etmeliyiz. Yalnızca ekran çentiği daha küçük! Fakat, yine de önden bakıldığında iPhone12 Mini ile iPhone13 Mini’yi ayırt etmek mümkün olmuyor. Arka taraftaki kameraların konumlandırılması değiştirilmiş vaziyette! Geçmiş modelde alt alta sıralanan kameralar; iPhone13 Mini’de çapraz bir şekilde konumlandırılmış. Bu sayede, iPhone 13 ile iPhone13 Mini’yi ayırt etmek mümkün hale geliyor.

Pro serisinde bulunan ProMotion; 120 Hz ekran yenileme hızı sunuyordu. Bu ekran özelliği iPhone13 Mini’de yer almıyor. Fakat, yine de iPhone 13 Mini ekranının benzer modellere kıyasla çok iyi durumda olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca, yeni OLED ekran; bilhassa güç tüketimi konusunda avantajlar vaat ediyor. Apple iPhone 13 Mini; HDR10, HLG ve Dolby Vision gibi güncel teknolojileri desteklemesiyle öne çıkıyor.

Etiketler: İphone 13 Mini, iPhone 13 Mini satın al, Apple Kıbrıs Mağaza

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.