user
Avrupa’nın En Popüler 7 Adası

Sıradaki içerik:

Avrupa’nın En Popüler 7 Adası

e
sv

Bodrum’un Gizli Kalmış Koyları

Cennet Koyu

Göltürkbükü’nde yer alan Cennet Koyu, yemyeşil ortamı ve masmavi deniziyle Bodrum’a farklı bir bakış açısı getiriyor. Yemyeşil ağaçların süslediği, huzur ve sakinliğin iç içe olduğu bu eşsiz koyda, kendinizle baş başa vakit geçirebilir, Bodrum kalabalığından uzak bir tatil yapabilirsiniz. Adı gibi cenneti çağrıştıran bu koyda zaman su gibi akıp gidiyor.

Kargıcak Koyu

Hiçbir işletmenin olmadığı, bakir doğası ve berrak deniziyle muhteşem manzaralar sunan Kargıcak Koyu, misafirlerine doğa dostu bir deneyim vadediyor. Bozuk toprak yollar sayesinde çok az kişinin bildiği doğa harikası bu koyda zamanın nasıl geçtiğinizi anlayamayacak, anın tadına varacaksınız. Sadece kuş seslerinin olduğu bu koyda tüm stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.

Kissebükü Koyu

Tekne turlarının uğrak noktalarından olan ama sezondaki kalabalığa rağmen doğallığından bir şey kaybetmeyen Kissebükü Koyu, Bodrum’un en sevilen yerleri arasında bulunuyor. Çakıl taşlı plajı ve muhteşem doğasıyla öne çıkan koyda, sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil yapabilir, sadece doğanın seslerine kulak vererek keyif dolu anlara şahit olabilirsiniz.

Bardakçı Koyu

Bodrum merkeze yaklaşık on beş dakikalık yürüme mesafesinde olan ve bünyesinde hiçbir halk plajı bulunmayan Bardakçı Koyu, merkeze yakın olsa da kalabalık olmayan nadir koylardan. Gümbet’e yakın konumu ve kumlu plajıyla dikkat çeken bu koyun berrak ve sakin sularında doya doya yüzebilir, günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Çakılyalı Koyu – Hurma Koyu

Mazı Köyü’nün en sevilen koylarından olan Çakılyalı ve Hurma Koyu, Gökova Körfezi’nin yanında, Bodrum’a yaklaşık 50 km mesafede yer alıyor. Bakir doğası ve eşsiz doğal güzellikleriyle öne çıkan Mazı’da, Çakılyalı ve Hurma koyları da taşlık olmasına rağmen huzur dolu bir tatil vadediyor. Buradaki doğanın ve denizin güzelliği karşısında mutlu olmamanız için hiçbir neden bulunmuyor!

Poyraz Koyu

Tekne turlarının vazgeçilmez noktalarından Karaada’da yer alan Poyraz Koyu, akvaryum gibi tertemiz suyu ve muhteşem doğasıyla Bodrum’un en güzel plajlarına ev sahipliği yapıyor. Kumlu denizi, yeşil ve mavinin iç içe olduğu nefis doğasıyla göz dolduran bu koyda unutulmaz bir Bodrum tatili yapmanız mümkün. Bunun için sadece Bodrum’a gelip, kendinizi sulara bırakmanız yeterli.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.