user
Fokuslu Ultrason

Sıradaki içerik:

Fokuslu Ultrason

e
sv

Fransız Askısı ile Yüz Germe

Fransız askısı ile yüz germe yöntemi son zamanların favori yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulama, “Fransız kayışı” adı verilen özel bir bandaj kullanan bir yüz germe türüdür. Fransız kayış yüze yerleştirilir ve ardından cildi kaldırmak ve sıkılaştırmak için sıkılır.

Bir Fransız askısıyla germe yüz germe, yüz ve boyundaki cildi sıkılaştırır ve gevşek cilt, sarkık gıdı veya hindi boynu  gibi sorunları giderici bir etkiye sahiptir. Fransız askısıyla yüz germe, diğer cerrahi işlemlere göre daha genç ve daha uzun süre diri görünmenize yardımcı olabilir.

Yüz germe yaptırdığınızda, doğal göründüğünden ve uzun süre kalıcı olduğundan emin olmak istersiniz. Fransız germe bunu yapmanın en iyi yoludur. Çünkü cerrahın yüz dokunuzu gerçekten çıkarmadan daha fazla cilt çıkarmasına olanak tanır.

Fransız Askısı ile Yüz Germe Neden Tavsiye Edilmektedir?

Fransız germe, geleneksel yüz germe işlemlerini “Fransız kayışı” adı verilen yeni bir teknolojiyle birleştiren bir işlemdir. Buradaki fikir, cerrahın yüzünüzde büyük bir ameliyat yapmak zorunda kalmadan fazla cildi çıkarmak için bu teknolojiyi kullanabilmesidir. Bu, işlem tamamlandıktan sonra herhangi bir yara izi veya görünür ameliyat belirtisi olmayacağı anlamına gelir.

Fransız germe işleminin temel amacı, yüzünüzün etrafındaki fazla yağ ve deriyi çıkarmaktır. Bu, yüzünüzde kırışıklıklara ve diğer yaşlanma belirtilerine neden olabilir. Bu nedenle onlardan mümkün olduğunca çabuk kurtulmak önemlidir. Yüzünüzün görünüşünden hoşlanmıyorsanız, bunlar sizin için kalıcı problemler haline gelmeden harekete geçmeniz önemlidir. Bütün bu bilgiler ışığında Fransız askısı ile yüz germe, harika bir etkiye sahip bir uygulamadır.

Fransız Askısı ile Yüz Germe Neden Tercih Edilmektedir?

Günümüz itibariyle Fransız askısı ile yüz germe sıklıkla talep görmektedir. İnsanların bu tür bir teknolojiyi kullanarak yüzlerini gerdirmeyi seçmelerinin birçok nedeni vardır. Fransız askı ile yüz germe, yüz ve boyun derisini kaldıran ve sıkılaştıran, genel olarak daha pürüzsüz bir görünüm sağlayan bir kozmetik işlemdir.

Fransız askısıyla yüz germe, çene çizgisi, boyun ve gıdı çevresindeki cildi sıkılaştırır. İşlem ayrıca fazla yağ birikintilerini gidererek bu bölgelerdeki hacmi de artırır. Bu, yüzünüzün ve boyun bölgenizin genel olarak daha genç görünmesine neden olur. Tüm bu bilgiler ışığında Fransız askısının üst düzeyde bir performansı ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.