user
Soğuk Lipoliz

Sıradaki içerik:

Soğuk Lipoliz

e
sv

Herkese Yakışan Şal: Penye Şal

Penye şal, rahat ve pratik kullanımı nedeniyle günümüzde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği şal çeşididir. Yumuşak ve esnek dokusu sayesinde kolayca şekil alır ve terletme yapmaz. Bunun yanında uzun süre kullanılabilir dayanıklı bir kumaş yapısına sahiptir.

Spor ve şık duruşu ile hem günlük hem de özel gün kombinlerine uyum sağlayan penye şal modelleri, her yüz tipine yakışan bir yapıya sahiptir. Yalnız bunun için penye şal ile yüz tipine uygun doğru bağlama stilini bulmak gerekir. Penye şal çeşitleri bağlanırken iğne kullanmaya gerek yoktur. Bu sayede şal kolaylıkla şekil alır ve gün içinde sürekli düzeltmeye gerek kalmaz.

Mooncorn web sitesinde birbirinden farklı renk ve desende birçok penye şal modelinin satışı yapılmaktadır. Şal çeşitlerini görmek isteyen kişiler sayfayı ziyaret edip güvenle alışveriş yapabilirler.

Penye Şal Nedir?

Penye şal, yumuşak kumaş yapısına sahip, rahatlıkla şekil alan ve temizliği kolay yapılan tesettür giyimin önemli aksesuarlarından birisidir. Bu şal türlerinin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Dayanıklı penye kumaş sayesinde uzun süre kullanılabilir.
  • İç göstermez.
  • Düzgün ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.
  • Pamuklanma sorunu yoktur.
  • Her mevsim kullanılabilir.
  • Terletme yapmaz.
  • Temizlemesi kolaydır.
  • Kolay şekil alır.

Penye şallar, tüm bu özelliklerinden dolayı tesettürlü kadınların en çok satın aldığı şal modelleri arasındadır. Bunun yanında estetik ve şık duruşu ile tüm tesettür kombinlerinde kullanılabilir.

Penye Şal Modelleri

Penye şal modelleri, tesettür giyim stillerinde en fazla kullanılan şal çeşididir. Aynı zamanda bu şallar, kadınların elbise kombinleri, ikili takım kombinleri, özel gün kombinleri, spor kombinler ve günlük kombinlerinde çok hoş bir görüntü yakalamasını sağlar. Bununla birlikte penye şal çeşitleri genellikle model olarak desensiz, pastel ve soft renklerde tercih edilmektedir. En çok kullanılan penye şal renkleri siyah, gri, bej, vizon, pudra, gülkurusu, bordo, haki kiremit, hardal ve bu tonlardaki renklerdir.

Penye şal modelleri her kadının tarzına ve zevkine uyacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Düz desenli modellerin yanında çiçek desenli, karışık renkli ve kendinden dokulu olan tasarımlarda bulunur. Bunun yanında en çok satan penye şal modelleri günlük ve spor kombinler için üretilmiş üzerinde işleme ya da desen bulunmayan düz ve basic modellerdir.

Penye Şal Fiyatları

Penye şal fiyatları, uygun fiyatlı şal kategorisinde yer alan şal çeşitlerinden biridir. Mooncorn internet satış sayfasında her bütçeye ve zevke uygun birbirinden şık penye şal modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda web sitesinde penye şallarda zaman zaman indirim ve kampanyalar yapılmaktadır.

Penye şal modelleri; kaliteli, dayanıklı ve iç göstermeyen kumaşlar kullanılarak üretilir. Üretimi yapılan bu şallardaki fiyat değişimleri ise ürünün kumaşının kalitesine, boyutuna ve üzerinde ekstra bir aksesuar olup olmamasına göre değişiklik gösterir.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.