user
Bebeğiniz İçin Aylara Bağlı Olarak Oyuncak Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Sıradaki içerik:

Bebeğiniz İçin Aylara Bağlı Olarak Oyuncak Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

e
sv

İkizler Adaklık

Koç, koyun, kuzu gibi küçük baş hayvan satışı ve kesim hizmeti bulunmaktadır. Kurbanlık, adaklık, akikalık gibi küçük baş hayvan kesim ihtiyacınızı karşılayan “İkizler Adaklık Kurbanlık” islami kesim kurallarına uygun, hijyen ortamda kesim ve teslimat, görüntü bağlantılı kesim, vekalet yolu ile kesim ve teslim gibi bir çok hizmeti de kalite anlayışının yanı sıra siz değerli tüketicilere sunmaktadır.

Tamamen doğa koşullarında çayır – çimenle beslenen ve “İkizler Adaklık Kurbanlık”tarafından yetiştirilen, başından sonuna dek veteriner takibinde gözetilen kurbanlıklar, kurbanlık kurallarına uygun olmakla birlikte; uygun fiyat politikası devamlılığı düstürü ile Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ilçelerine hizmet vermektedir.

Ayrıca Türk Kızılayı, Lösev, Darüşşafaka, Çocuk Esirgeme gibi hayır kurum ve kuruluşlarına da İkizler Bursa Adaklık Bursa Kurbanlık tarafından kesim ve paketleme dahil olmak üzere sizlerin adına teslimat gerçekleştirilmektedir. Yani bağışlarınız konusunda da İkizler Bursa Adaklık Kurbanlık siz değerli müşterileri için harekete geçmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.