user
Beli İnce Gösteren Etek Modelleri

Sıradaki içerik:

Beli İnce Gösteren Etek Modelleri

e
sv

Kendi Tarzınızı Yaratmak İçin İpuçları

Kendi dolabınızda ilham bulmak için gardırobunuzu gözden geçirin. Tarzınızı yenilemeden önce, kıyafetlerinizi gözden geçirin ve bazı öğeleri deneyin. Farklı görünümlerle oynamak için, en sevdiğiniz giysilerinizi normalde denemeyeceğiniz diğer öğelerle eşleştirmeyi deneyin.

Belki de her zaman kot pantolonla tişört giyiyorsunuz. Üstüne bir flanel veya hırka süveter atın ve bir bere ile aksesuar haline getirin. Veya gömleklerinizi şık etekler veya tozluklarla eşleştirmeyi deneyin.

Sizi haykıran harika görünümler yarattığınızda , görünümü belgelemek için telefonunuzla veya kameranızla bir resim çekin. Bu şekilde, daha önce size kendinizi güvende hissettiren şeyleri gözden geçirebilir ve benzer bir görünüm için çabalayabilirsiniz.

İlham almak için yaygın stilleri ve stil simgelerini internetten araştırın. Moda dergilerinde veya web sitelerinde hazır giyim koleksiyonları arayın. Tarzına hayran olduğunuz birkaç ünlüyü insanı düşünün veya bohem veya punk gibi farklı ortak stil etiketlerine göz atın. Sevdiklerinizi bir yerde toplayın.

Bunlar göz zevkinizi iyileştirirken, daha iyi seçim yapmanıza yardımcı olacak Google’da kıyafet arayın ve düzgün desenler ve çekici renklerde gündelik, şık ve profesyonel takımlar arayın

Alışverişe gidin ve hangi öğelerin sizinle konuştuğunu görün. Yerel alışveriş merkezinizi veya favori mağazanızı ziyaret edin ve en sevdiğiniz mağazaların yanı sıra hiç alışveriş yapmadığınız mağazaların seçimlerine göz atın. Paletinizdeki renkleri arayın ve harika olduklarından emin olmak için favorilerinizi deneyin.

Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan gurur verici giysilerle şeklinizi kucaklayın. Varlıklarınızı öne çıkaran ve güvensizliklerinizi kamufle eden giysiler giyin. Kıyafetlerinizi vücut tipinize göre seçin

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.