user
Fransız Askısı ile Yüz Germe

Sıradaki içerik:

Fransız Askısı ile Yüz Germe

e
sv

Liposuction

Liposuction, vücudun belirli bölgelerindeki yağları uzaklaştıran kozmetik bir işlem olarak tanımlanmaktadır. Karın, uyluk, kalça, üst kol ve diz gibi belirli yağ birikimi alanlarını tedavi etmek için kullanılabilen liposuction, önemli kilo kaybından sonra fazla deriyi alarak bu bölgelerdeki fiziksel konturları iyileştirmek için de kullanılabilir.  Bu aşamada bu tarz işlemlerin son derece titiz bir süreci beraberinde getirdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Liposuction genellikle genel anestezi altında yapılır ve iyileşmesi biraz zaman alır. İyileşme süresi, tedavi edilen vücut bölgesine ve kendi kişisel sağlığınıza bağlı olarak değişir. İşleminizden sonra tedavi bölgesinde zamanla iyileşecek küçük kesikler veya kesiler olacaktır. Özellikle bu işlemin yapılmasında profesyonellerin sürece dahil olması; bu yeni nesil uygulamanın başarısını doğrudan etkilemektedir.

Liposuction Neden Uygulanır?

Liposuction, vücuttaki yağ birikimlerini azaltmak ve fiziksel konturları iyileştirmek için etkili bir yöntemdir. Zamanla, yağ dokusu vücudun çeşitli bölgelerinde birikerek cilt yüzeyinin altında hoş olmayan şişkinliklere neden olabilir. Liposuction, hedeflenen endişe alanlarında yapılan dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş kesiler yoluyla fazla yağı alarak bu bölgeleri şekillendirmeye yardımcı olabilir.

Vücut konturunu iyileştirmek için güçlü bir istek duyuyor ama karın germe gibi invaziv cerrahi prosedürler istemediğinden Liposuction tercih edilmektedir.  Liposuction, vücuttaki fazla yağ birikintilerini ortadan kaldıran bir kozmetik cerrahi işlemdir. Liposuction genellikle kalça, uyluk ve basenlere yapılır ancak vücudun diğer bölgelerine de yapılabilir.

Liposuction İşlemi Hangi Fırsatları Sunar?

Liposuction, istenmeyen yağ birikintilerini gidermek için deride yapılan küçük kesilere kanül adı verilen bir tüpün yerleştirildiği cerrahi bir işlemdir. Kanül, kanüle bağlı küçük tüpler yoluyla yağ dokusunu alan bir emme cihazına bağlıdır.

Liposuctiondan sonra, tedavi edilen alanda artık gözle görülür herhangi bir yağ fazlalığı belirtisi olmayacaktır. Ancak liposuction, mutlaka kilonuzu azaltmaz veya başka bir şekilde görünümünüzü değiştirmez. Sadece vücudunuzun belirli bölgelerindeki fazla yağları giderir.

Liposuction, vücuttaki yağları uzaklaştıran bir kozmetik cerrahi işlemdir. Yağ daha sonra bir cerrah tarafından kanül adı verilen ince bir tüp kullanılarak vücuttan emilir. Liposuction genellikle vücudunun uyluk, basen ve karın gibi belirli bölgelerinde fazla yağ bulunan kişilere yapılır.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.