user
Sigarayı Bırakmak Sandığın Kadar Zor Değil! İşte 5 Öneri!

Sıradaki içerik:

Sigarayı Bırakmak Sandığın Kadar Zor Değil! İşte 5 Öneri!

e
sv

Mutfak Tasarımı Neden Önemlidir?

Yapılan araştırmalara göre her günün ortalama 2 saati  mutfakta geçiyor. Bu nedenle mutfakların evin en önemli çalışma alanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu araştırmaya göre mutfak dolapları günde yaklaşık olarak 80 defa açılıp kapatılıyor. Bununla birlikte çeşitli işlevlerin de 50 defa tekrarlandığı bilgisini aktarabiliriz. Dolayısıyla mutfakta geçirilen zamanın kalitesi, mutfak tasarımıyla çok yakından ilgilidir.

Günümüzde  mutfak modelleri artık çok daha fazla sayıda seçenek sunabiliyor. Aklınıza gelebilecek her türlü dekorasyon tarzına uygun olarak dizayn edilen mutfak modellerini bulmak mümkün hale geldi. Ancak seçim yaparken bazı unsurları da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Her mutfakta olmazsa olmaz özellikler sizin mutfağınızda da bulunmalıdır. Bu özellikleri ise üç madde halinde sıralayabiliriz.

  • İşlevsellik
  • Estetik
  • Dayanıklılık

Bu üç özelliği de bünyesinde barındıran ve aynı zamanda zevklerinize uygun olarak dizayn edilmiş bir mutfağa sahip olmanın yüksek maliyet gerektirdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Başarılı bir bütçe planlaması yapıldıktan sonra  her bütçeye uygun bir mutfak dizaynının hazırlanması mümkün olabiliyor. Üstelik bu mutfak tasarımının sizin zevklerinizden çok uzak olması da gerekmez. Sadece tercihinizi doğru adreslerden yana yapmanız gerekiyor.

Mutfakta  geçirdiğiniz her anı çok daha kaliteli ve keyifli kılabilecek olan  mutfak tasarımlarına sahip olmak için siz de çok sayıda kişi gibi rotanızı İntema internet sitesine çevirebilirsiniz.  Yaşam alanlarınıza kalite ve güzellik kazandıracak olan mutfak tasarımlarını incelediğinizde bu firmanın neden bu denli ilgi gördüğünü siz de fark ediyorsunuz. 1978 yılında Türkiye’yi ilk defa modüler mutfak ile tanıştıran bu firma halen mutfak tasarımları alanında aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Son derece estetik ve fonksiyonel ürünler tasarlıyor olması oldukça geniş bir  tüketici grubuna hitap etmesini beraberinde getiriyor.

İntema internet sitesine mutlaka siz de uğramalısınız. Modern ve bir o kadar da etkileyici olan mutfak tasarımlarını gözden geçirmeniz durumunda mutfağın estetik, şık ve dayanıklı olmasının ne kadar önem taşıdığını bir kez daha anlayacaksınız. Aynı zamanda kendi zevklerinize uygun olarak mutfak çizimi yapma imkanınız da bulunuyor. Böylelikle kullanışlı bir mutfak tasarımının sizin zevklerinize uygun formda hazırlanması da mümkün hale geliyor.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.