user
Kaktüs ne zaman çiçek açar? Kaktüs nasıl çiçek açar?

Sıradaki içerik:

Kaktüs ne zaman çiçek açar? Kaktüs nasıl çiçek açar?

e
sv

Oturma odası planı yaparken bunlara dikkat edin

Yeni evlenenler veya evini yeniden dekore edenler için oturma odasını daha konforlu, şık ve kullanışlı hale getirecek bazı önerilerimiz var. Peki, oturma odası planı nasıl yapılır? Oturma odası dekore edilirken nelere dikkat edilir? İşte, tüm detaylarıyla işinize yarayacak oturma odası planı…

Evde günün büyük kısmın birçok kişi oturma odasında geçirir. Oturma odasında bu kadar fazla vakit harcarken şıklık, konfor ve kullanışta ön planda olması gerekir. İşte oturma odanızı planlarken bu ipuçlarından yardım alabilirsiniz.

Öncelikle doğru duvar rengini seçmek ile başlayın. Duvarınızda aşırı renkler kullanmak yerine soft bir renk tercih edin ve canlılık katmak için bazı duvarlarınızı farklı renge boyayın. Boya yerine duvar kağıtlarından da yardım alabilirsiniz.

Oturma odanızda samimi bir hava oluşturmak için mobilyalarınızı orta sehpası gibi bir merkez noktanın etrafına yerleştirin.

Eğer oturma odanız büyük ise bir okuma köşesi oluşturun. Sallanan koltuk, minik bir sehpa ve abajur ile keyifli bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Eşyalarınızı sergilemek ve fazlalıkları da ortadan kaldırmak için gömme ya da duvara monte dolaplar yerleştirin.
Oturma odanızda yeterli alan varsa bir büfe edinin. Bu büfeyi oturma odanızı yemek alanı ve oturma alanı olarak ayırmak için kullanabilirsiniz.

Minderler eve samimi ve sıcak bir hava katar. Odanın boş köşesine birkaç minder yerleştirin. Bağımsız bir oturma alanı oluşturdunuz bile!

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.