user
Yatak Odası Takımı ile Ruhunuzda Yeni Bir Pencere Açın

Sıradaki içerik:

Yatak Odası Takımı ile Ruhunuzda Yeni Bir Pencere Açın

e
sv

Yataş Bedding Yastık Koleksiyonu ile Uyku Kalitenizi Arttırın

Gün boyu enerjik kalabilmek ve sağlıkla güne başlayabilmek için gece boyunca üzerinde uyuduğunuz, teninizi sarıp sarmalayan uyku ürünlerinin özenle seçilmesi gerekiyor. Uyku konforunu tepeden tırnağa yatak odanıza taşıyan farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan yataktan, yorgana, bazadan yastık modellerine birçok ürün keyifli bir uyku süreci yaşatıyor. İhtiyacınız olan sağlıklı ve keyifli bir uyku deneyimi ise bunun için yıllardır özel teknolojiler kullanarak tasarımlar yapan Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan ürünlerle bu konforu maksimum düzeyde yaşayabilirsiniz.

 

Farklı İhtiyaçlar için Özel Tasarım Yastık Modelleri

 

Gece boyunca üzerinde uyuduğunuz yatak, yastık modelleri günün bütün yorgunluğunu üzerinizden alarak yeni güne mutlu bir şekilde uyanmanız için tasarlanıyor. Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan ortopedik yastık; baş ve boyun desteği ile konforlu bir biçimde uyanmanıza yardımcı oluyor. Kullanılan kumaş çeşidinden, dolgu malzemesine, özel ihtiyaçlar için tasarlanan medikal ürünler, karbon teller aracılığı ile stres atmanıza yardımcı anti-stress ürün çeşitleri deliksiz bir uyku sağlıyor. Yaşam alanlarında bireysel kullanımın yanı sıra toplu olarak bulunulan hastane, otel gibi alanlar için tasarlanan farklı boyut ve malzemelerden üretilen yastık çeşitleri ihtiyaca maksimum düzeyde cevap veriyor.

 

 

Baş ve Boyun Bölgesini Destekleyen Ürün: Visco Yastık

 

Baş ve boyun bölgesini destekleyen dış yüzeyindeki kanallı dokusu ile vücuda uyum sağlayan visco yastık modellerinden ViscoTherapy Spa bu bölgelere masaj uygulayarak konforlu bir uyku deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Poly-cotton örme kumaş kullanılarak tasarlanan visco yastık modeli, kanalları arasında hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleme özelliği ile rahat bir gece geçirmenizi destekliyor.

 

Medikal Yastık Modelleri ile Konforlu Bir Uyku Deneyimi

 

Sağlık sorunlarınız varsa gece boyunca konforlu bir uyku için bu sorununuza destek olacak bir uyku ürününün seçilmesi size bu konforu yaşatacaktır. Uykuda en çok sıkıntı yaratan durumlardan birisi de reflü hastalığıdır. Bu soruna yönelik olarak tasarlanan medikal bir yastık olan reflü yastığı özel tasarımı ile mide asidinin yukarı kaçmasını önlüyor. Reflü hastaları için uyku konforunu maksimum düzeye taşıyan bu yastık modeli, ortopedik tasarımı ile geceyi rahat geçirmenize olanak sağlıyor.

 

Elyafın Yumuşacık Dokusu ile Keyifli Uykular

 

Rahat bir uyku deneyimi için uyku ürünlerinde kullanılan malzemenin uzun ömürlü ve insan sağlığına zararı olmayanlarından seçilmesi önem taşıyor. Dolgu malzemesi olarak kullanılan ileri teknoloji ürünü elyaf yastık ve yorganların uzun yıllar sağlıkla kullanılmasını destekliyor. Yumuşaklığı ile rahat bir kullanım olanağı sunan elyaf kullanılarak tasarlanan Dacron Extra Life, mikrofiber kumaş dokusu ile teninize dokunuyor. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz keyifli bir uyku konforu sağlayan uyku malzemelerinde kullanılan karbon teller statik elektriği alıyor. Güne gülümseyerek uyanmanızı sağlayan anti-stress yastık modeli, kumaşın içerisine yerleştirilen karbon teller aracılığı ile uyku konforunu üst seviyelere taşıyor.

Konforu Estetikle Buluşturan Tasarımlar

 

Sağlıklı bir uyku için kullanılan modellerin; hafif, baş ve boyunu destekleyen vücudun yapısı ile uyumlu olması konforu arttıran özelliklerin başında geliyor. Hafifliği ile rahat bir kullanım olanağı veren Handy modeli silikon yastık yumuşaklığı ile sımsıcak bir uyku için gerekli konforu sağlıyor. Gece boyunca huzurla uyutan konfor sağlayan uyku ürünleri tasarlayan Yataş Bedding yastık koleksiyonu; ortopedik, medikal, anti-stress, visco gibi birçok farklı özelliği bir arada bulunduruyor. Özel teknolojilerle yatak odalarınızda uyku konforu için tasarlanan bu ürünler aynı zamanda estetik duruşu ile dekorasyonu bütünlüyor. Siz de farklı ihtiyaca yönelik olarak özel tasarlanan uyku ürünleri ile rahat, konforlu bir uyku deneyimi yaşatan Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan ürünlerden seçiminizi yapabilir, dilerseniz farklı uyku ürünlerini bir araya getirerek yatak odanızda dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.